ילד נפצע קשה לאחר שנפל ממרפסת ביתו

תאונה קשה אירעה הערב באשקלון: בן 10 נפצע קשה בראשו לאחר שנפל מעקה ביתו שבקומה הראשונה. לדברי אמו, איבד את שיווי המשקל לאחר שישב על מעקה המרפסת. המשטרה פתחה בחקירה, אולם בשלב זה אין חשד לפלילים

תאונה קשה באשקלון, ארכיון (חדשות 2)

סיום טרגי לחג השבועות: ילד בן 10 נפצע הערב קשה מאוד, לאחר שנפל ממרפסת ביתו שבקומה הראשונה באשקלון. הוא פונה לבית החולים עם דימום מוחי וחבלת ראש קשה. אמו של הילד סיפרה שבנה ישב על מעקה המרפסת, ולאחר שאיבד את שיווי המשקל נפל מגובה של יותר מ-3 מטרים.
צוות מגן דוד אדום פינה את הילד לבית החולים ברזילי באשקלון, כשהוא סובל מפגיעת ראש קשה. הילד קיבל טיפול ראשוני בחדר ההלם של בית החולים. הצוות הצליח לייצב את מצבו, אולם בהתאם להערכת הרופאים, הוחלט להעבירו לבית החולים איכילוב בתל אביב להמשך טיפול.

משטרת אשקלון פתחה בחקירה לבדיקת נסיבות התאונה הקשה. במסגרת החקירה נבדקת גם גרסת האם. מהמשטרה נמסר כי בשלב זה גרסתה נמצאה אמינה, ואין חשד לפלילים.

לפני כשבועיים נפצע קשה ילד בן 7 לאחר שנפל מגג אחד מהמבנים בבית הספר "ארזים" באשדוד. הוא פונה על ידי צוות מד"א שהוזעק למקום, כשהוא סובל מפגיעות ראש קשות. להערכת המשטרה הנפילה אירעה בעת משחק ששיחק עם חבריו במהלכו קפצו הילדים מגובה רב.