ארץ זבת חלב, דבש ומטיילים

מזג האוויר החמים הצליח כנראה להוציא את עם ישראל מהבית. 165 אלף מבקרים הגיעו במהלך היום לאתרים של רשות הטבע והגנים ברחבי הארץ. האזורים הבולטים: שמורת חוף הבונים, עין חמד ואגמון החולה

עם ישראל יודע איך לנצל את החג: ההמונים יצאו היום לטייל ברחבי הארץ. הפיקניקים והטיולים הרגליים שולטים בחורשות וביערות בצפון, במרכז ובדרום. אוגרים אנרגיה, כנראה, לפקקים שמצפים לשבים הביתה.

165 אלף מבקרים הגיעו במהלך היום לאתרים של רשות הטבע והגנים ברחבי הארץ. תנועה ערה במיוחד נרשמה בשמורת הטבע בחוף הבונים ובגן הלאומי בעין חמד. תפוסה כמעט מלאה נרשמה בשמורת הטבע עינות צוקים, שם מתקיים פסטיבל ציפורים - שיימשך גם מחר. בשטחי הפתוחים בכל רחבי הארץ, ציינו ברשות, נראות משפחות מטיילות ועורכות פיקניקים.

עיקר הפעילות של הקרן הקיימת לישראל מתרכזת היום באזור הצפון. רבים הגיעו לאגמון החולה וגם היערות באזור "כמעט מלאים". מאות מטיילים בפארק הירדן וגם ביער ביריה.

מזג אוויר מושלם לטיולים

מי שהחליט להעביר את החג בבילוי מחוץ לבית, נהנה עד מאוד ממזג האוויר. בירושלים נרשמו היום 25 מעלות, בטבריה 33 מעלות, בחיפה ובתל אביב 26 מעלות, ובבאר שבע 30 מעלות.

ומה בהמשך השבוע? בשלב זה לא צפוי שינוי מהותי במזג האוויר, ונראה כי אנו עומדים ממש בפני סיומו של האביב. ביום שבת תמשכנה הטמפרטורות לעלות, מזג האוויר ייעשה כבר חם מהרגיל, בימים שני ושלישי ימשיך להיות חם - ורק לקראת יום שלישי נרגיש הקלה מסוימת במזג האוויר.

חג שמח! 

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2 

מדריך האירועים המלא לשבועות

מה אנחנו באמת יודעים על חג השבועות?

אז מה מצב הזוגיות שלכם?