רוצח בנט במכתב לאשתו: אנו נשמות טהורות

"את ורק את שלי - אף בחורה לא שווה את הציפורן שלך", כתב עדואן יחיא פרחאן לאשתו, שסייעה לו ברצח. "אני מאחל לך ולי יושר ועושר, הרבה ילדים ובילויים"

"את ורק את שלי. שום בחורה לא תחליף אותך. לא שוות הציפורן שלך אשתי היקרה. לקחתי נדר על עצמי שאת חיי אני מוכן לתת לך על מגש" - מילים אלא, שכתב עדואן יחיא פרחאן, החשוד ברצח דנה בנט, לאשתו, חושפים טפח ממערכת היחסים בין בני הזוג שהובילה בסופו של דבר לרצח האכזרי.

את המכתב הזה כתב פרחאן לפני כשנה וחצי. "אני מאחל לך יושר ועושר", הוא כתב. "חיים טובים, ילדים, ילדות, הרבה בילויים ונשיקות". עוד כותב ערדואן במכתב האהבה: "אנחנו שנינו נשמות טהורות. געגועים. חולה, מת עלייך".

"אם יבוא יום ואחשוב על מישהי אחרת, קיבלתי על עצמי נדר - אני אשים כדור בראש כי אני יודע - אני לך ואת לי", מסיים החשוד ברצח את המכתב וחותם: "עדואן" - ליד חץ שחוצה את ציור הלב ששירבט.

אך האידיליה הזו התנפצה. לפני כמה חודשים היא הרתה לגבר אחר, ואז החלה לטעון שהכה אותה ואף המשיך לאיים עליה גם מהכלא.  "הייתה אלימות פיזית ומילולית קשה מצדו כלפיה", אמר פרקליטה של החשודה, עו"ד עיסאם טנוס. "הוא נתן לה סביבה שהייתה חסרה לה והפך אותה לתלותית - לשפוטה שלו".

אתמול גם מתברר מהו אותו פריט מידע שהביא לפתרון התעלומה. מתברר שהחשודה סיפרה לחברה שלה שהייתה עדה לרצח דנה בנט. החברה סיפרה לחבר שהחליט לדווח למשטרה. ערב יום העצמאות האחרון היא זומנה לחקירה והפלילה מיד את בעלה ברצח בנט וברצח נוסף. משם, הדרך לפתרון התעלומה הייתה כבר פשוטה.