הנהג שדרס והמשיך בנסיעה מתנצל: "הבנתי שדרסתי נשמה"

דוד מדר, הנהג שפגע בצעירה על הכביש והמשיך בנסיעה, משחזר בריאיון מיוחד לחדשות 2 את הדריסה. "לא הבנתי מה קרה", סיפר. "החברים אמרו שדרסתי בן אדם ונחת עלי מסך שחור. ידעתי שלא פעלתי נכון"

בעיניים דומעות, עם תנועות ידיים מרובות שמעידות על לחץ ובלבול, התייצב הערב דוד מדר, שדרס בשבת צעירה סמוך לנתיבות והמשיך בנסיעה, כדי לספר את גרסתו מול מצלמת חדשות 2. חוץ מלחץ ובלבול שידר מדר מסר אחד מרכזי - טעיתי, אני מצטער. את עדי ביטון, שנאבקת על חייה בבית החולים לאחר הדריסה, הוא מבקש לפגוש בקרוב.

"יצאנו לחוף הים ליום כיף", שיחזר את היום הגורלי בחייו, ובחיי עדי. "היינו שני כלי רכב. החברים ממכונית השניהי זרקו עליי מהחלון איזה חפץ. איבדתי שליטה. הרכב זיגזג. הרגשתי פגיעה בצד הרכב. ראיתי בחורה וזרקתי את ההגה שמאלה. רק רציתי להציל אותה. ראיתי שעברתי בשלום".

את התאונה עצמה הוא לא ראה. מיד אחרי שהצליח לא לפגוע בבחורה הראשונה, הרכב פגע בעדי. "לא הבנתי מה קרה", אמר. "החברים שלי אמרו לי שדרסתי בן אדם. נחת עלי מסך שחור. הבנתי שדרסתי נשמה כמוני".

"הראש התנתק מהגוף"

מדר ניסה להסביר מדוע לא עצר והגיש עזרה. "לא ידעתי מה לעשות", אמר. "החברים אמרו לי לנסוע. הם הפעילו עלי לחץ. הראש שלי התנתק מהגוף. לא ידעתי מה אני עושה. הלחץ גרם לי להמשיך".

על סף בכי הבהיר מדר שהוא מבין ששגה כשלא עצר מיד לעזור לעדי. "ידעתי שטעיתי", הודה. "ידעתי שפעלתי לא נכון. חיפשתי (פניית) פרסה כשראיתי לפתע ניידת. נעמדתי בצד והסברתי להם שאני דרסתי. שאני אשם. שאני מאוד מצטער".

מדר ציין שהוא כבר שוהה במעצר ארבעה ימים. "אבל זה לא מעניין אותי", הוא מבהיר בהתרגשות. "אני רק מתפלל לשלומה. אני מבקש מהוריה סליחה. אני בסופו של דבר ילד טוב. אני איש חוק. כל מה שאני חושב זה על הבחורה הזו".

תאונת ה"פגע וברח" - סיקור מיוחד

עד לתאונה: "אני מתחנן תגיעו דחוף"

אביה של עדי: "לא יכול לסלוח"

פגע וברח: הדיווח הראשוני 

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2