חלקי גופת גבר התגלו בחוף בנהריה

משטרת נהריה חוקרת את נסיבות מותו של גבר בחוף סוקולוב בעיר. המצילים במקום משו את חלקי גופתו של האיש והזעיקו את כוחות ההצלה. כרגע חושדים במשטרה כי מדובר בגופתו של דייג שנסחף למים וטבע

טבע בים (מתן זגורי ויובל וקנין)

מראה מחריד ומזעזע נגלה בצהריים לעיניהם של המצילים בחוף סוקולוב בנהריה. לאחר שהבחינו בתנועה חשודה במים, במרחק קטן מהחוף, הם מיהרו להיכנס פנימה והופתעו לגלות חלקי גופת גבר במצב קשה, אך ללא סימני אלימות.

המצילים משו את הגופה ומיד הזעיקו למקום את כוחות המשטרה וההצלה. צוות מד"א אשר הגיע למקום וקבע את מותו של האיש. משטרת נהריה פתחה בחקירת האירוע.

מבדיקה ראשונית של האירוע עולה כי הגבר טבע לפני מספר ימים, עובדה שמעכבת את זיהוי הגופה. "הגופה מועברת כרגע למכון לרפואה משפטית באבו-כביר למטרת זיהוי", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מפקד תחנת נהריה, סנ"צ בני אבליה. לדבריו, הכיוון המרכזי שנבדק נכון לעכשיו הוא כי מדובר בגופתו של דייג אשר נסחף וטבע. "לא קיבלנו בימים האחרונים דיווח על נעדרים באזור, ואנו בודקים בתחנות משטרה נוספות", הוסיף אבליה.

אמש: שני מקרי טביעה נוספים

אתמול הים גבה את חייהם של שני בני אדם נוספים: גבר ואישה טבעו  בשני חופים שונים באשקלון וביפו.

 גבר כבן 40 מת כתוצאה מטביעה בעת ששחה עם בנו בן ה-9 בחוף הנפרד באשקלון. הילד נפגע אף הוא וצוות מד"א פינה אותו באורח קל לבית החולים ברזילי שבעיר. מצבו מוגדר יציב.

ביפו אירע מקרה מוות נוסף כתוצאה מטביעה: אישה בת 38 מתה לאחר שנסחפה לכיוון הסלעים וטבעה. האישה שחתה בחוף לא מוכרז בעיר. צוות של מד"א חילץ את גופתה מבין הסלעים וקבע במקום את מותה. במשטרה הסירו כל חשד לפלילים.