אמה של חברתו לשעבר של הרוצח: "היא לא יכולה לרצוח"

"הוא איים עליי בעבר עם נשק", סיפרה היום אמה של בת זוגו לשעבר של יחיא פרחאן, החשוד המרכזי ברצח דנה בנט ז"ל. "היא בחורה שקטה. היא עזרה לזקנים", אמרה על בתה וציינה כי לא הזכירה את דנה בנט באוזניה אף פעם

יחד עם יחיא פרחאן, הרוצח הסדרתי מהצפון, כך חושדת המשטרה, פעלה לאורך השנים גם צעירה שהייתה בת זוגו. בזמן הרצח של דנה בנט, שעל פי החשד בוצע לנגד עיניה של בת הזוג, היא הייתה בת 16 בלבד, ולכן פרטיה ותמונתה אסורים בפרסום. לפי המשטרה, היא גם זו שהובילה את החוקרים אל אותו מטע זיתים בו אותרו שרידי גופתה של דנה ז"ל.

"אני הזהרתי אותה ממנו", סיפרה היום לחדשות 2 אמה של הצעירה, כיום בת 22. "הוא איים עליי בעבר, עם נשק. הוא בא אליי עם רובה, ועם מברג, ורצה כסף". לטענת האם, בתה גם נכנסה להריון במהלך מערכת יחסיה עם פרחאן - אך לא ברור אם עברה הפלה או ילדה תינוק.

האם, שדיברה בביתה עם התקשורת, הוסיפה "דיברתי איתה שלשום, היא אמרה שהכול בסדר. היא סיפרה לי שהיא הייתה באילת, ושכרה שם דירה". בפועל, הצעירה נמצאת במעצר כבר מספר ימים וכנראה לא שהתה באילת.

"היא בחורה שקטה, עזרה לזקנים"

"הבת שלי לא יכולה לרצוח", המשיכה האם. "אני רק רוצה שהיא תחזור הביתה. לפני שבוע היא הייתה בבית. היום באו 3 שוטרים ורצו לחפש נשק, הם לקחו רק דיסק ושתי תמונות". על הפרסומים לפיהם התאסלמה בתה והתחתנה עם פרחאן אמרה, "לא עשינו חתונה, רק חתמנו".

בנוסף לאיומים כלפיה שהזכירה, ציינה האם גם כי פרחאן פתח על שמה של בתה שלושה קווי טלפון, ובגללו "יש לה חובות של 12 אלף שקלים". על בתה סיפרה, "היא בחורה שקטה. היא עזרה לזקנים, הייתה לה תאונת דרכים והיא נפצעה ברגל".

באחת משיחות הטלפון הרבות ביניהן, אמרה האם לבתה "המשטרה מחפשת אותך". הבת השיבה לה "לא, זו טעות". 

סוף עצוב לפרשת דנה בנט:

הסוף העצוב של דנה: כך נראו החיפושים

ויקי בנט: "זה לא בן אדם זה מפלצת"

אחיו של הרוצח התקשר לאביה של דנה

ויקי בנט מגיעה למקום בו נמצאה גופת בתה

שרידי גופתה של דנה בנט נמצאו

כך היא הייתה אמורה להיראות היום

עקבו אחר חדשות 2 בטוויטר