אחיו של הרוצח התקשר לאביה של דנה

אחיו של יחיא פרחאן, החשוד המרכזי ברצח דנה בנט ז"ל, שגם הודה ברצח, התקשר לאחר פרסום פרטי הפרשה לאביה של דנה. "זה נפל עלינו כרעם ביום בהיר. אנחנו עדיין לא מעכלים שהאח הקטן ביצע 4 מקרי רצח", אמר. אביה של דנה: "אני חייב לתת לו להביע את רגשותיו, אבל על המעשה אני לא אסלח"

אחיו של החשוד המרכזי ברצח דנה בנט ז"ל התקשר בצהריים, לאחר שנחשפו פרטי הפרשה הקשה, לאביה של דנה, בנימין בן-יצחק. "אני מצטער, זה לא בשליטה שלנו", אמר אחיו של יחיא פרחאן.

"זה יכול לקרות בכל בית, שמתגלה בו עגבניה רקובה", אמר פרחאן מהכפר ואדי חמאם הסמוך לטבריה. "אנחנו חלק מטבריה וזה נפל עלינו כרעם ביום בהיר. אנחנו עדיין לא מעכלים שהאח הקטן, בן 20, ביצע ארבעה מקרי רצח. כל השנים האח היה בכלא ואנחנו לא יודעים מה הוא עשה ומה לא ולכן הוא מבחינתנו חשוד ורק חשוד ואולי עוד יוכח אחרת".

בנימין, אביה של דנה ז"ל, אמר לאחר שיחה שהוגדרה "ידידותית ורגועה" כי "אמרתי לו שאם הוא רוצה אז שיבוא אליי, יסתכל לי בעיניים ואז אני ארגיש אם המסר שלו אמיתי וחזק. הוא לא אשם שאחיו רצח, זו משפחה עם הרבה ילדים ויכול להיות שתהיה כבשה שחורה במשפחה".

"הוא אמר לי שהוא רוצה להתנצל, הזמין אותי אליו הביתה. הוא סיפר שהם מיודדים עם יהודים, שהבן שלו היה בצבא. אם הבן שלהם היה מוכן לאבד את חייו למען המדינה וקיבל צל"ש מלבנון אז אני חייב לתת לו להביע את רגשותיו, אבל על המעשה של אחיו אני לא יכול לסלוח".

לפרחאן, תושב הכפר ואדי חמאם, כפר בדואי ידידותי, יש 4 אחים ו-8 אחיות. רובם שירתו בכוחות הביטחון.

החשד: פרחאן ובת זוגו פיתו את דנה לרכב - והוא רצח אותה

שש שנים אחרי היעלמותה ושבוע אחרי מציאת שרידי גופתה פוענחו ופורסמו היום נסיבות מותה של דנה בנט ז"ל: הצעירה בת ה-18 הייתה קורבן לרצח מזעזע של רוצח סדרתי אכזר וקר. לרוצח סייעה צעירה, מתחת לגיל 18, סייעה לו.

החשוד המרכזי ברצח דנה בנט נמצא כבר מאחורי הסורגים. פרחאן מרצה זה מכבר עונש מאסר על עבירת אונס בלי קשר לרציחתה של בנט. בחקירתו הודה החשוד גם בשלושה מקרי רצח נוספים, בהם שני מקרי רצח של תיירים ורצח נוסף של צעיר ערבי.

"לפני כחודש התקבל מידע בימ"ר (יחידה מרכזית) עמקים שעל פיו ניתן להבין מה קרה ברצח", פתח סגן ניצב אבי אלגריסי, מפקד היחידה, את מסיבת העיתונאים המיוחדת של המשטרה בנצרת שבה נחשפו פרטי הפרשה. "בעקבות המידע נעצרה בחורה צעירה, בת 22 כיום, שחשפה את התגלגלות הפרשה".

"בחקירה שיתפה הצעירה פעולה ומסרה פרטים על מעורבותה ומעורבות בן זוג ברצח", המשיך לספר אלגריסי. "היא הובילה והצביעה על המקום בו נרצחה דנה בנט וכן חשפה מקרי רצח נוספים שביצע הבן זוג".

פיתוי, חטיפה, חניקה ורגימה באבנים

מהחקירה מתברר כי הצעירה ובת זוגה פיתו את בנט ז"ל להיכנס למכוניתם. אחר כך פרחאן הכה את אותה, חנק אותה ורגם אותה באבנים. במשטרה חושדים כי מעשה הרצח הנורא הזה נעשה רק לשם "ההנאה" מהרצח, ללא שום מניעים נוספים.

בעקבות המידע שמסרה הצעירה, פתחה המשטרה בסריקות במקום שעליו הצביעה הבחורה. כבר בשלבים המוקדמים נמצאו שרידי גופתה של בנט והודעה נמסרה לאמה, ויקי.

חקירתו של פרחאן נערכה רק לפני ימים אחדים לאחר שהובהל ממקום מאסרו. בחקירתו הוא הודה ברצח של בנט ואף שיחזר את המעשה. בנוסף הודה פרחאן גם בעוד שלושה מקרי רצח נוספים.

סוף עצוב לפרשת דנה בנט:

הותר לפרסום: רוצח סדרתי רצח את דנה בנט

ויקי בנט: "זה לא בן אדם, זה מפלצת"

ויקי בנט מגיעה למקום בו נמצאה גופת בתה

שרידי גופתה של דנה בנט נמצאו

כך היא הייתה אמורה להיראות היום

בת דודתה: היינו בין תקווה לייאוש

עקבו אחר חדשות 2 בטוויטר