למרות המיתון: הישראלים נוסעים לחו"ל

המצב הכלכלי הקשה, כפי שזה נראה, אינו משפיע על השיקול שלנו אם לצאת לחופשה או לא: שליש מהציבור מתכוון לצאת, גם בקיץ הזה, לחופשה בחו"ל - כך עולה מסקר מיוחד שנערך עבור חדשות 2 באינטרנט, לקראת פתיחת עונת המזגנים. 42% מהציבור, יעדיף לבלות השנה את חופשתו בתחומי המדינה

המיתון אינו משפיע. מלון בישראל (חדשות 2)

עונת הקיץ לא נפתה אמנם באופן רשמי, אבל את העונה החמה והחופש שמתלוה אליה (לפחות לילדים) אפשר כבר להריח. רגע לפני שעונת המזגנים מתחילה באופן רשמי, שאלנו אתכם מה אתם מתכוונים לעשות בקיץ הקרוב.

תוצאות הסקר, שנערך באמצעות מכון המחקר פאנלס, חושפות את מה שאנחנו בעצם ידענו כבר מזמן: הישראלים אוהבים לטייל ולנפוש. אם זה ברודוס או אם זה באילת - תנו לנו הזדמנות לצאת ולהתאוורר, ואנחנו כבר נמצא את הדיל או הטיסה ליעד המבוקש.

ניכר כי גם השנה הכלכלית הקשה, אינה משפיעה על שיקול הדעת של רובנו. הישראלים ישלמו כמה שצריך, גם בזמנים הקשים, בשביל לפזז על שפת הבריכה וליהנות מחופשה אמיתית עם המשפחה או החברים.

קרוב לשליש מהישראלים, 31%, מתכננים לצאת לחו"ל. 29% מהציבור בילו גם את הקיץ שעבר בשופינג בדיוטי-פרי. לעומת זאת, 42% בלבד מהישראלים מתכוונים לטייל השנה בתוך גבולות ארצנו הקטנטונת. מדובר בירידה ניכרת יחסית למטיילי הארץ בקיץ שעבר - 54%.

וכשאנחנו נבלה בחופשה - מה נעשה עם הילדים? ממש כמו בקיץ שעבר, רק כ-13% ממשיבי הסקר הצהירו על כוונתם לשלוח את הילדים לקייטנה. הסקר נערך בקרב 500 משיבים המהווים מדג מייצג של האוכלוסיה הבוגרת בישראל.

להצטרפות לפאנל המשיבים