הטייס שהתרסק ונפצע קשה הועבר לשיקום

שיפור משמעותי במצבו של טייס האולטרה לייט שהתרסק לתוך חצר בית בנס ציונה בתחילת החודש. הטייס, בשנות ה-40 לחייו, יועבר בימים הקרובים למחלקה האורטופדית בבית החולים אסף הרופא, שם יתחיל בתהליך שיקום. הרופאים אומרים כי "הוא עדיין נמצא בהלם, אבל מתאושש בימים אלה"

שיפור במצבו של טייס המטוס שהתרסק בנס ציונה (חדשות 2)

שיפור משמעותי במצבו של טייס האולטרה לייט שנפצע קשה בהתרסקות המטוס הקל בנס ציונה בתחילת החודש.

הטייס, בשנות ה-40 לחייו, הועבר בימים האחרונים ממחלקת טיפול נמרץ בבבית החולים אסף הרופא למחלקה האורטופדית, שם יתחיל בתהליך שיקום. הרופאים באסף הרופא אומרים כי "הוא עדיין נמצא בהלם עקב התאונה ומתאושש בימים אלה, הוא מקבל טיפול על הרגל שנפגעה, וכרגע אין שום ניתוחים עתידיים המתוכננים לו".

נסיבות התאונה עדיין אינן ברורות. ברשות לתעופה האזרחית חוקרים את המקרה, מציינים כי החקירה נמצאת כעת בשלב ביניים, ומבטיחים כי "שתסתיים החקירה נפרסם את הממצאים".

בנס: איש מדיירי הבית לא נפגע

ב-8 במאי השנה התרסק המטוס בשעות הצהריים לתוך חצר בית פרטי בנס ציונה. כוחות מד"א שהגיעו למקום ההתרסקות דיווחו אז כי שני גברים נפצעו בתאונה. הטייס נפצע קשה וחברו שהיה איתו על המטוס נפצע קל.

למרבה המזל, איש מדיירי הבית לא נפגע. "זה לא יאומן דבר כזה. מטוס בתוך בית", אמרה לחדשות 2 באינטרנט עדן בנבנשתי שהגיעה לזירה מיד אחר ההתרסקות. "היה שם הרבה בלאגן: ניידות משטרה ואמבולנסים, אבל איש לא נתן לנו להתקרב".

מספר מקרי התרסקות בתקופה האחרונה

רק כשבוע לאחר מכן פגע מטוס קל מאותו הסוג בקווי חשמל בשדה פתוח באזור לכיש. הטייס וחברו נפלו מגובה של כ-10 מטרים לקרקע. טייס המטוס נפצע בינוני, ואדם נוסף שהיה איתו על המטוס נפצע קל.

בסוף חודש ינואר נפצעו שני בני אדם בהתרסקות מטוס אולטרה לייט סמוך לקיבוץ רשפים בצפון הארץ, באזור בית שאן. אחד מהפצועים, בן 50, נפצע בינוני עד קשה והשני קל. שני הפצועים קיבלו טיפול רפואי במקום ולאחר מכן פונו לבתי חולים. בחודש ספטמבר התרסק מטוס אולטרה לייט בשדות מושב עין איילה, סמוך לזכרון יעקב. שני בני אדם נפצעו בהתרסקות, אחד בינוני והשני קל.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2