עוד מטייל נעדר - גופה נמצאה

יממה לאחר מציאת גופתו של ערן גליל בנחל ערוגות יצאו יחידות החילוץ לחיפושים אחר בן 30 שנעלם בנחל קטורה בערבה. המטייל, אב לשניים, לא יצר קשר עם איש מאז יום חמישי. כעת בודקים אם מדובר בגופתו

פחות מיממה לאחר שנמצאה גופתו של המטייל ערן גליל בדרום, קיים הבוקר חשש לחייו של אדם נוסף, בן 33 מהרצליה, שיצא גם הוא לטייל לבדו ביום חמישי בנחל קטורה שבערבה. הבוקר אותרה בנחל גופה, שטרם זוהתה. הגופה תועבר לבדיקה.

המטייל, אב לשניים ויוצא יחידת קרבית בצה"ל, לא יצר מיום חמישי קשר עם איש, ומכוניתו נמצאה חונה בחניון הנחל. אתמול התקשרו חבריו למשטרה, ויחידות החילוץ אילת וערבה פתחו בחיפושים אחריו.

"יחידת החילוץ הוזעקה אתמול בשעות אחר הצהריים לאיתור וחילוץ אדם שטייל בנחל קטורה ולא נוצר עימו קשר", סיפר לחדשות 2 באינטרנט שרגא גרין מיחידת החילוץ אילות. "35 מתנדבי היחידה המשטרתית הוזעקו לאחר שהתברר כי קיים חשש לחייו".

סנ"צ איתן גדסי, סגן מפקד מרחב אילת, הוסיף כי "ישנם חיפושים אחר נעדר בן 33, תושב הרצליה שיצא לטיול באזור. הוא מכיר את האזור וטייל בו בעבר. מכיוון שאי אפשר היה להמשיך את החיפושים בלילה, יחידות החילוץ חזרו למקום הבוקר".

סוף עצוב: זוהתה גופתו של המטייל ערן גליל

לאחר שזוהתה באופן ודאי הגופה שנמצאה אתמול בצהריים בנחל ערוגות במדבר יהודה, הותר אמש לפרסום כי היא שייכת לערן גליל ז"ל, המטייל שנעדר באזור מאז יום רביעי. גופתו של גליל הועברה למכון לרפואה משפטית באבו כביר על מנת לוודא שנפילה בנחל היא שגרמה למותו ולא נפגע מגורם אחר.

יחידת החילוץ עין גדי, בשיתוף כוחות גדולים של צבא ומשטרה, המשיכו גם אתמול, זה היום השלישי, בסריקות נרחבות אחרי ערן, שנעדר מאז יום רביעי. במהלך החיפושים הם נתקלו בגופה. אחרי שש שעות הצליחו כוחות החילוץ להוציא את הגופה מהנחל ולהעבירה במסוק לבית החולים הדסה עין כרם. אחד מקרובי משפחתו של גליל זיהה בוודאות את גופתו של ערן.

"הוא נפל ממצוק, והיה קשה להגיע ולהוציא אותו", סיפר אמש לחדשות 2 באינטרנט ניר ונגר, מיחידת חילוץ עין גדי. "זו הייתה עבודה משותפת של אנשי המסוקים מ-669, יחידות חילוץ, אנשי גלישה וחילוץ – זאת על מנת לאפשר חילוץ מעומק של 200 מטר".