עד לתאונה הפגע וברח בנתיבות בהקלטה: "אני מתחנן תגיעו דחוף, האישה מתה"

אזרחים מבוהלים ראו מול עיניהם כיצד נהג צעיר דורס ופוצע קשה את הצעירה שעמדה בשולי הכביש בכניסה לנתיבות, והם מיהרו להתקשר למשטרה לדווח. "תעשה לי חסימה במיידי", נשמע ברשת הקשר אחד השוטרים

בבית החולים סורוקה בבאר שבע עדיין נאבקת על חייה עדי ביטון, הצעירה שנפגעה אתמול בתאונת פגע וברח בכניסה נתיבות. ובעוד שבני משפחתה מתפללים לשלומה, הנהג שהשתולל על הכביש אתמול, פגע בעדי ונמלט, משנה היום את גרסתו. בבית המשפט הוא הכחיש לפתע שהשתתף במשחק מסוכן על הכביש וטען שנמלט כיוון שהיה מבולבל. תיעוד הקריאות של עדי הראייה ודיווח השוטרים בקשר מעלים תמונה אחרת.

"ארבעה חבר'ה צעירים כנראה בתוך הרכב משתוללים", נשמע אחד השוטרים ברשת הקשר. "מדובר בסיטרואן צבע כסף, יש מכות על הרכב", עדכן אחר.

אזרח נסער שהיה עד לתאונה המחרידה התקשר למשטרה והתקשה לדבר. "תזמין דחוף לפה ניידת, בבקשה, אני בהלם, בבקשה", זעק האיש. "תגיעו לפה דחוף, תגיעו לפה דחוף, האשה מתה".

"מתפללים שעדי תחזור לחיים"

הבוקר האריך בית משפט השלום בבאר שבע ביומיים את מעצרו של דוד מדר החשוד כי דרס את עדי. מדר חשוד בביצוע תאונת פגע וברח, בנהיגה בקלות ראש ובהפקרה לאחר פגיעה. הפרקליטות אף הגישה הצהרת תובע שלפיה יש די ראיות להגשת כתב אישום נגדו, ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

לטענת פרקליטו של מדר, עורך דין שלום פיניאה, כמעט כל הפרטים שנמסרו בפרשה אינם מדויקים. לשיטתו, מדר כלל לא ברח מהאירוע, ובטח שלא ניסה לתת "כיף" לצעירים במכונית שנסעה לידו. "במהלך הנסיעה", מספר עורך הדין, "נזרקה קלמנטינה לעבר מכוניתו של מרשי. כתוצאה מהבהלה הוא נצמד לרכב השני וקרה מה שקרה".

משפחתה של עדי לא משתכנעת. "הוא ראה איך היא נזרקת לצדי הכביש", מספרת דודתה. בינתיים עסוקים קרוביה בדבר אחד: "אנחנו מתפללים לשלומה ומבקשים מכל עם ישראל שיתפללו שעדי תחזור לנו לחיים".

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2