הכי נצפים השבוע: השוטרים המכים והחיילים המשתטים

חיילים מפיצים תמונות של "זובור" ברשת, שוטרים מפעילים כוח בלתי סביר על ילד בן 14, סודות מחדר החקירות של המשטרה וגם פרסומת יוצאת דופן בלונדון. אלו היו קטעי הווידאו הנצפים של השבוע. רוצים לקבל אותם בכל שבוע למייל? הירשמו עכשיו

5 קטעי הווידאו החזקים של השבוע (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

חיילי צה"ל מתעללים - ומעלים לרשת
מזובור אכזרי במיוחד לקצין שחתם קבע ועד דרך כואבת ולא משעשעת להעיר חבר לחדר, כך נראה צה"ל בשנת 2009 - אם לשפוט על פי רשת האינטרנט. החיילים מעלים סרטונים עם תמונות מביכות למדי מהנעשה בתוך בסיסי צה"ל. בצבא, כך נראה, מתקשים להתמודד עם התופעה המדאיגה. צפו בתמונות שפורסמו ברשת.

כך נראות שיטות החקירה של המשטרה
בית-המשפט העליון נענה לבקשת חדשות 2 לשדר קלטת-וידאו שצולמה במהלך חקירתו במשטרה של הצעיר שהורשע ברצח הנער צחי בשה לפני כשנתיים בראשון לציון. הפרקליטות והמשטרה ניסו בכל דרך למנוע את שידור הקלטת, שבה נראים חוקרים מאיימים ומקללים את הצעיר. צפו בקלטת.

כמה כוח צריך להפעיל כדי לעצור נער בן 14?
שוטרי משטרת בית שמש היכו, בעטו והשליכו לרצפה תלמיד ישיבה, שנחשד בהצתת שדה. עוברי אורח שהיו במקום תיעדו את המעצר האלים הזה. כך זה נראה.

"האח הגדול" גרסת גבעתיים
הסיפור הבא התרחש בגינה ציבורית בגבעתיים: בני זוג מתיישבים על ספסל עם תצפית רומנטית, ומעשנים גראס. בעוד פולטים השניים טבעות סמיכות של עשן, מפתיעים אותם השוטרים, ועוצרים אותם לחקירה. צפו בתמונות.

לונדון שרה שיר שמח
חברת הסלולר עשתה זאת שוב: אחרי שהרקידה מאות בתחנת רכבת עמוסה בליברפול, היא הצליחה עתה לכנס יותר מ-13 אלף בני אדם בכיכר טפרלגר, לאירוע קריוקי. האירוע יהפוך לפרסומת הבאה של החברה. צפו בתמונות מהאירוע.

צפו בחמשת קטעי הווידאו של השבוע שעבר

עקבו אחר חדשות 2 בטוויטר