קיץ בא ושוב זה חם - התל אביבים הלכו לים

החום הכבד ששרר ברחבי הארץ הביא את המוני מתרחצים להגיע אל חוף הים. מי שביקר הבוקר בחוף פרישמן בתל אביב התקשה להאמין שמדובר ביום עבודה: שחקני מטקות, בנות בבגדי ים קטנטנים וגם תיירים מילאו את החופים כאילו מדובר באמצע חודש אוגוסט. כשכל כך חם, נראה שגם החשק לעבוד מתאדה

בתל אביב המשוואה היא פשוטה: כמות האנשים שנמצאים בחוף תלויה ביחס ישר בגובה הטמפרטורות. מי שביקר הבוקר בחוף פרישמן בתל אביב וראה את עם ישראל יוצא את ביתו לפתחו של שרב כבד, התקשה להבין שמדובר רק ביום שני בצהריים, ולא בחול המועד סוכות בגן השלושה.

המוני המתרחצים שכיסו את החוף סיפקו למתבונן מבחוץ את אותן התמונות התל אביביות הקבועות, בין אם זה המבוגרים עם תחתוני הספידו שמשחקים מטקות, התיכוניסטים עם הזקן הצרפתי שמעשנים נרגילה או תיירות זהובות גוון שמסביבן קבוצות גדולות של בנים, יושבים על המחצלת בסמוך אליהן - כאילו רק במקרה.

"תכל'ס, כל מה שהיינו רוצים זה להיזרק פה, ולא אכפת לנו מכלום", אמר צעיר חבוש כובע רחב שוליים. "זה השקט שאי אפשר למצוא בתוך העיר", הוסיף חברו. בן, עולה חדש מארצות הברית, ייחס את משיכת הישראלים אל הים דווקא לחול ולמים. מוטי, אחד משחקני המטקות היותר ותיקים על החוף, אישר ואמר ש"החול הוא החול הכי נעים בעולם".

בקצה החוף, סמוך לרחוב, משכו את תשומת הלב שתי צעירות שניסו לשחק מטקות והאשימו האחת את השנייה בהיותה "גרועה". כשהתפנו, סיפרו לחדשות 2 באינטרנט כי הן מקוות שהבוסים שלהם לא יראו את הכתבה. "אנחנו מתכוונות לבטל את כל המשמרות שלנו", הצהירו. "אנחנו מתות על הים ועל הקיץ. חם, וצריך להשתזף. חוץ מזה - אנחנו לבנות מהחורף וזה קצת מגעיל".

עקבו אחרי הטוויטר של חדשות 2