חברתה של בנט: "זה מצער וכואב שזה הסוף"

אחרי 6 שנים בהן ניסו קרוביה של דנה בנט לשער מה עלה בגורלה, התגלו היום שרידי גופתה. שירן קוריה, שעבדה עם דנה במסעדה, הייתה האחרונה שראתה אותה בחיים לפני שנעלמה. "אני שמחה שלפחות יודעים מה עלה בגורלה", היא מסכמת בצער את הפרשה

שירן קוריה הייתה האחרונה שראתה את דנה בנט. הן עבדו יחד באותו הערב בו דנה נעלמה במסעדה, ונסעו יחד במונית, נסיעה שאחריה נעלמה דנה. "זה מצער וכואב שזה הסוף", אמרה הערב קוריה לחדשות 2. "זה היה די צפוי שזה מה שיהיה, במיוחד אחרי תקופה כזאת ארוכה".

קוריה ציינה כי מבחינתה, מדובר בהקלה. "אני שמחה שלפחות יודעים מה עלה בגורלה", אמרה. "זו הקלה שיש תוצאה לבסוף. יש פיתרון וזה לא סתם ככה באוויר".

חברתה לעבודה, שהכירה אותה באותו יום בו נעלמה דנה, לא יכולה אפילו לא נחש מה הביא למותה. "נחכה ונראה מה יגלו", היא אומרת. "אני בטוחה שמה שקרה זה משהו קשה, אבל אין מה לעשות, צריך להתמודד עם זה".

"בין תקווה לייאוש"

בת דודתה של בנט, מעיין גיל, סיפרה תיארה מוקדם יותר את האופן שבו התבשרה על מציאת שרידי הגופה. "היום קיבלנו טלפון מאמא של דנה, שהודיעה לנו", סיפרה גיל. "לפני כמה דקות דיברנו עם אבא של דנה והודענו לו, והוא יודיע גם לאחיה שנמצאים בארצות הברית".

גיל סיפרה כי לכל אורך הדרך בני המשפחה, שהיו שותפים לחיפושים אחריה, לא האמינו כי היא ברחה מהבית. "זה לא מתאים לה", אמרה. "גם המשטרה כנראה הבינה שהיא נחטפה בגלל העדויות. אין מצב בעולם שהיא תברח בלי להגיד כלום. היא ירדה מהמונית ולא לקחה שום דבר מהבית".

בת הדודה מסכמת את שש השנים האחרונות בארבע מילים: "היינו בין תקווה לייאוש".

גופתה של דנה בנט נמצאה - סיקור מיוחד

בת דודתה של דנה: היינו בין תקווה לייאוש

כך אמורה הייתה להיראות דנה בנט היום

עקבו אחרי הטוויטר של חדשות 2