צעיר ישראלי נמצא מת בהודו

מטייל ישראלי כבן 27 מת היום בבית החולים בניו דלהי מסיבה שאינה ברורה בשלב זה. במשרד החוץ אישרו את הפרטים, ומעריכים כי ארונו של המטייל הישראלי יוטס במהלך השעות הקרובות ארצה, לאחר שיסתיימו הסידורים הטכניים מול ההודים. הודעה נמסרה למשפחתו של הצעיר בישראל

נסיבות המוות לא ברורות. ניו דלהי (רויטרס)

ישראלי בן 27, תושב אזור המרכז שטייל בהודו, נפטר היום בבית חולים בניו-דלהי מסיבה לא ברורה. הודעה הועברה למשפחתו ובמשרד החוץ מטפלים כעת בהבאת גופתו לארץ.

נסיבות המוות של הישראלי לא ברורות בשלב זה, אולם אין חשד כי הוא נרצח. גופתו של הצעיר נמצאת עדיין בבית החולים בהודו, ומשרד החוץ מטפל בסידורי העברת הגופה לקבורה בישראל. במשרד החוץ מעריכים כי ארונו של המטייל הישראלי יוטס במהלך השעות הקרובות ארצה, לאחר שיסתיימו הסידורים הטכניים מול ההודים.

בינואר: ישראלי צנח אל מותו מצוק בניו זילנד

בינואר השנה נהרג מטייל ישראלי בניו זילנד, לאחר שנפל לתהום של כ-200 מטר באזור הר קוק שבאי הדרומי במדינה. במשרד החוץ הישראלי סיפרו כי הרשויות בניו זילנד מצאו את גופת הישראלי באתר המרוחק שלוש שעות נסיעה מהעיר קרייסצ'רץ'. ככל הנראה הוא נפל מאחד המצוקים וצנח אל מותו. אנשי השמורה בה טייל הצעיר לבדו יצרו קשר עם משרד החוץ ודיווחו להם על המקרה.

בחודש אוגוסט 2008 נהרגה דינה הושע, תושבת הצפון, בתאונת דרכים בצפון הודו. דינה ביקרה יחד עם בעלה ושני ילדיה את בתה, שטיילה בהודו. המשפחה שיצאה לטייל יחדיו שכרה רכב ונהג מקומי, אולם הרכב התהפך - והאם ספגה פגיעה קטלנית אשר גרמה למותה.