בני ברק: תינוקת נפלה במדרגות ופונתה במצב קשה

שוב חשד לרשלנות של הורים בטיפול בילדים? תינוקת כבת שנה פונתה הבוקר לבית החולים שניידר כשהיא פצועה קשה, לאחר שהתגלגלה במורד המדרגות בתוך דירה דו-מפלסית בבני ברק. התינוקת הושארה בדירת הסבתא תחת השגחתה של הבייביסיטר - קרובת משפחה בת 14. המשטרה בודקת חשד לרשלנות מצד ההורים והסבתא

פציעה קשה מנפילה במדרגות. אילוסטרציה (חדשות 2)

שוב חשד לרשלנות הורים בטיפול בפעוטות? פעוטה כבת שנה נפצעה הבוקר באורח קשה מנפילה במדרגות בתוך בית ברחוב רוזובסקי בבני ברק.

בשעות הבוקר התקבלה קריאה בהולה במשטרת בני ברק אודות תינוקת שהתגלגלה במדרגות בתוך דירה דו-מפלסית בבית של סבתה בעיר.  מתשאול ראשוני שביצעו כוחות המשטרה שהגיעו למקום, עלה כי הפעוטה הושארה תחת השגחתה של אחייניתה בת ה-14. ההורים והסבתא לא היו במקום בשעת האירוע.

ככל הנראה, התינוקת היתה בידיה של בת ה-14 ששמרה עליה, אולם נשמטה מידיה מסיבה לא ברורה בשלב זה, התגלגלה במורד שמונה המדרגות בבית, ונפצעה באורח קשה.

כוחות מד"א שהגיעו למקום פינו את הפעוטה במצב קשה לבית החולים שניידר. מהמשטרה נמסר כי נסיבות האירוע נחקרות, ביניהן נבדק גם חשד לרשלנות מצד משפחתה של הפעוטה.

שיפור במצב הפעוטה שהושארה ברכב

מצבה של התינוקת בת השנה שנשכחה השבוע במכונית בקריית גת השתפר והיא יצאה מכלל סכנה. אביה של הפעוטה נחקר במשטרה בחשד לרשלנות, אולם הוא השתחרר לביתו בתום החקירה.

מבית החולים ברזילי נמסר כי חל שיפור ניכר במצבה והיא מראה סימנים טובים. הצוות הרפואי עדיין בודק האם נגרם לה נזק מוחי בעקבות השעות הארוכות בהן שהתה במכונית בחום של יותר מ-60 מעלות צלסיוס. בשלב זה הפעוטה תישאר באשפוז ביחידה לטיפול נמרץ, שם אושפזה ביום רביעי האחרון.

האם גילתה את בתה במושב האחורי של המכונית

ביום רביעי השבוע הסיע האב את שלושת ילדיו לבית הספר ולמעון, אך שכח להוריד את בתו הקטנה במעון והשאיר אותה ברכב במשך 3 שעות, כשבחוץ מזג אוויר חם ושרבי. האם שהגיעה מאוחר יותר לקחת את הרכב, גילתה את התינוקת במושב האחורי כשהיא מעורפלת הכרה.

האם המבוהלת מיהרה להוציא את בתה מהאוטו וכפי שנראה בסרטון שהגיע לידינו, רצה לחנות הסמוכה לאביזרי רכב, כדי להזעיק עזרה. "היא באה אליי עם התינוקת על הידיים וצעקה 'אמבולנס, אמבולנס'", שחזר בעל החנות את שאירע. "ראיתי אמבולנס קרוב אז אמרתי לה 'שם, שם'. היא הייתה בהלם ולא הגיבה, אז לקחתי את התינוקת בעצמי והתחלתי לרוץ לאמבולנס".

כאמור, התינוקת אושפזה במצב קשה בבית החולים ברזילי, ורק הבוקר חל שיפור במצבה.