בן 30 התחשמל למוות במהלך דייג

טרגדיה במהלך הדייג: תושב קריית שמונה התחשמל למוות הבוקר בעת שיצא לדוג עם חברו באזור יסוד המעלה. מחקירה ראשונית עולה כי הצעיר התחשמל לאחר שחכתו פגעה בחוטי החשמל שהיו מעל לאתר הדיג. צוות מד"א שהגיע למקום ביצע בו פעולות החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותו

יצא לדוג והתחשמל למוות: תושב קריית שמונה בן 30 נהרג הבוקר לאחר שהתחשמל בעת שדג עם חברו באחת מבריכות הדגים, סמוך לאחוזת דוברובין בכביש חולתה. צוות טיפול נמרץ שהוזעק למקום ביצע בצעיר פעולות החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותו במקום.

"הוזעקתי לאדם מחוסר הכרה לאחר התחשמלות", סיפר לחדשות 2 אביתר איצקוביץ', מתנדב במד"א. לדבריו, במקום היה כבר אמבולנס והוא הצטרף ישירות לפעולות ההחייאה שנעשו בצעיר. "אחרי כחצי שעה של פעולות החייאה נקבע מותו", הוסיף איצקוביץ'.

הדייג הניף את החכה - והיא פגעה בקו מתח גבוה

מבדיקה ראשונית עולה כי חכתו של הצעיר פגעה ככל הנראה בקו מתח גבוה. "כשהצעיר הרים את החכה היא פגעה בחוטי החשמל שמעל לאגם", סיפר איצקוביץ', "כתוצאה התחשמל למוות הצעיר".

"שמעתי צעקות וזהו", סיפר אחד הדייגים ששהה בקרבת מקום. "ראיתי שמשהו קרה לו, הוא נפל וקיבל את החשמל. מסכן". בעל אתר הדייג עוכב לחקירה במשטרה בחשד לרשלנות.