משתפר מצבה של הפעוטה שנשכחה במכונית

יומיים לאחר ששכח את בתו בת השנה ברכב במשך שעות ארוכות, יחקר הבוקר האב בחשד לרשלנות. למרות הזמן שעבר, הרופאים עדיין מנסים להעריך את מידת הפגיעה ובודקים האם נגרם לה נזק מוחי . עם זאת, נמסר כי "מתחילה להתבהר התמונה לכיוון הטוב"

האב ייחקר בהתאם לתוצאה הסופית (חדשות 2)

משתפר מצבה של התינוקת בת השנה שנשכחה השבוע במכונית בקריית גת ונכון לבוקר זה, היא יצאה מכלל סכנה. אביה של הפעוטה ייחקר הבוקר במשטרה בחשד לרשלנות, אולם הוא צפוי להשתחרר לביתו בתום החקירה.

מבית החולים ברזילי נמסר כי חל שיפור ניכר במצבה והיא מראה סימנים טובים. הצוות הרפואי עדיין בודק האם נגרם לה נזק מוחי בעקבות השעות הארוכות בהן שהתה במכונית בחום של יותר מ-60 מעלות צלסיוס. בשלב זה הפעוטה תישאר באשפוז ביחידה לטיפול נמרץ, שם אושפזה ביום רביעי האחרון.

במשטרת אשדוד ציינו כי ייתכן והחקירה תתעכב או תידחה, כיוון שהילדה עשויה לעבור ניתוח בזמן החקירה והאב ישתחרר כדי ללוות אותה בבית החולים. בנוסף, בני המשפחה הינם דתיים ולכן קיים סיכוי סביר שהחקירה תידחה לתחילת השבוע הבא.

"כיוון שרשלנות הינה עבירה תוצאתית, העבירה תלויה בתוצאה הסופית של הילדה", הדגישו במשטרה. "האב ייחקר בחשד לרשלנות או בחשד לרשלנות פושעת בהתאם למצבה של התינוקת".

האם גילתה את בתה במושב האחורי של המכונית

לפי יומיים הסיע האב את שלושת ילדיו לבית הספר ולמעון, אך שכח להוריד את בתו הקטנה במעון והשאיר אותה ברכב במשך 3 שעות, כשבחוץ מזג אוויר חם ושרבי. האם שהגיעה מאוחר יותר לקחת את הרכב, גילתה את התינוקת במושב האחורי כשהיא מעורפלת הכרה.

האם המבוהלת מיהרה להוציא את בתה מהאוטו וכפי שנראה בסרטון שהגיע לידינו, רצה לחנות הסמוכה לאביזרי רכב, כדי להזעיק עזרה. "היא באה אליי עם התינוקת על הידיים וצעקה 'אמבולנס, אמבולנס'", שחזר בעל החנות את שאירע. "ראיתי אמבולנס קרוב אז אמרתי לה 'שם, שם'. היא הייתה בהלם ולא הגיבה, אז לקחתי את התינוקת בעצמי והתחלתי לרוץ לאמבולנס".

כאמור, התינוקת אושפזה במצב קשה בבית החולים ברזילי, ורק הבוקר חל שיפור במצבה.