ת"א: הולך רגל נדרס כשחצה את הכביש

הולך רגל בן 30 חצה את הכביש סמוך לתחנה המרכזית בת"א ונדרס למוות על ידי מונית. על פי תחקיר האירוע האיש חצה את הכביש שלא במעבר חציה ונפגע על ידי הרכב סמוך לתחנה המרכזית. הוא נפצע באורח אנוש ומת מפצעיו בבית החולים. 18 בני אדם נהרגו בתאונות דרכים מתחילת השבוע

הקטל בדרכים נמשך: ברחוב הרכבת, הסמוך לתחנה המרכזית בתל אביב, נדרס הבוקר הולך רגל בן 30. מתחקיר האירוע עולה כי האיש חצה את הכביש לא במעבר חציה ונדרס. הוא נפצע באורח אנוש כתוצאה מהפגיעה ומת ומפצעיו בבית החולים איכילוב בעיר.

 "ככל הנראה האיש ניסה לחצות את הכביש, שלא במעבר החציה ונפגע מהמונית", סיפר לחדשות 2 באינטרנט פקד אבי צברי, דובר משטרת תל אביב. "הוא נפצע בצורה קשה מהפגיעה וסמוך לשעה 07:00 בבוקר קבעו את מותו בבית החולים". מתחילת השבוע נהרגו 18 בני אדם בתאונות הדרכים ברחבי הארץ.

כפר קאסם נפרדה מששת הרוגי התאונה

בכפר קאסם קברו אמש 6 גופות של קורבנות תאונת הדרכים ליד כפר סבא בצהריים: אמל טאהא בת 31, עודה טאהא בן 5, פהמי עאמר בן 12, מחמוד צרצור בן 9, מוחמד צרצור בן 12, ונאויל עיסא בת 50. מספר ההרוגים בתאונה הטרגית עלה ככל שחלפו השעות, כששניים מנפגעי התאונה מתו בבית החולים. עוד 3 בני אדם נפצעו בתאונה.

התאונה התרחשה בכביש 55, בין כפר סבא ליישוב אלפי מנשה. מהחקירה עולה כי רכב הסעות שיצא מטירה לכיוון כפר קאסם והגיע לצומת קבר בנימין על כביש 55 פנה שמאלה. משאית סמיטריילר שהגיעה ממול פגעה בו בעוצמה.