איך נראים היום הנעדרים הישראלים?

לפני כמה ימים התפרסה בעולם כולו תמונתה המעודכנת של הילדה הנעדרת מדלן מקאן. אנחנו החלטנו לבדוק, בסיועו של חוקר פרטי ומעצב, איך אמורים להיראות הנעדרים ישראלים שנים אחרי הפעם האחרונה בה נראו

בבריטניה ניסו לנחש לאחרונה איך נראית הילדה הנעדרת מדלן מקאן שנחטפה לפני כשנתיים, ופרסמו קלסתרון עדכני. גם לנו בישראל יש כמה נעדרים צעירים שהלכו והתבגרו. בעזרת החוקר הפרטי אייל סברו והמעצב טל ניניו הרכבנו קלסתרונים עדכניים שלהם.

החייל גיא חבר נעדר מבסיסו ברמת הגולן לפני 12 שנה. אז הוא היה בן 20, היום הוא אמור להיות בן 32. בקלסתרון המעודכן ניתן להבחין בבירור באף, בשיניים ובחיוך המיוחדים שלו.

בשנת 2007 הודיע ארגון ערבי-ישראלי שהוא מחזיק בחבר, אבל מעולם לא ניתן לכך שום אישור. גם לטענה כי הוא נחטף לסוריה אין אישור.

אחות תאומה

עדי יעקבי נעלמה בגיל 16. היום היא בת 29 ושינוי רב חל בה מאז. יש לה אחות תאומה שעליה אפשר לבסס את הקלסתרון העדכני. יעקבי נראתה לאחרונה בתל אביב. היא הייתה אמורה להגיע לחברה בנתניה, אך היא לא הגיעה ליעדה מעולם.

דנה בנט נעלמה לפני שש שנים לאחר שסיימה משמרת במסעדה בטבריה בה עבדה. היא הייתה אז נערה בת 18. היום היא אמורה להיות בת 24 - שונה מאוד. אבל החיוך המבויש שלה עדיין בולט בקלסתרון העדכני.