ההתאוששות המדהימה של הצעיר שנפל לבולען

לפני חודש נפל עידן שדמי לבולען בים המלח וחולץ מן הבור במצב אנוש. הרופאים לא האמינו שיש לו סיכוי גבוה לשרוד. עכשיו לא רק שהוא פקח עיניים, הוא אפילו הולך, מדבר, וכמובן: פוגש עכשיו את הכבאי שחילץ אותו במבצע מורכב

אף אחד לא האמין שהרגע הזה יגיע. רק לפני כחודש הוא הציל את חברתו, נפל לתוך בולען בים המלח ונפצע באורח אנוש - היום כבר נפגש עידן שדמי עם דורון לוי, הכבאי שהציל אותו. במהלך האיחוד המרגש הוא שמע בפעם הראשונה את הפרטים על מה שקרה באותו אירוע נדיר.

"אני לא זוכר כלום", משתף עידן. "אני לא זוכר שיצאתי לטיול אפילו. אני אפילו לא זוכר שניסיתי להציל את חברה שלי". לוי מספר לו שהוא היה מבולבל, שכב במשך שעתיים ובקושי זז. "אני הייתי בטוח שאני רק מוציא אותך. להיפגש איתך במצב כזה לא הייתי מאמין" הוא אומר בהתרגשות.

במשך שבועיים היה עידן מחוסר הכרה. הפגיעות שספג במוח ובעמוד השדרה היו קרטיות. הרופאים לא העניקו לו סיכויים גבוהים לשרוד. והנה - לא רק שהוא פקח עיניים, הוא אפילו הולך, מדבר, ומחר הוא עושה עוד צעד ענק ומתחיל שיקום בבית לוינשטיין.

בסיום יש רק עוד שאלה אחת שמעניינת בוודאי את כולנו: האם הוא מתכנן לחזור לטייל בים המלח? עידן לא מתבלבל, אפילו לא חושב פעמיים: "בטח למה לא? אתה יכול ליפול - אבל אתה גם יכול לצאת מזה".