המשפחה המומה: לגרגורי לא היו אויבים

בני משפחתו של גרגורי רבינוביץ', שגופתו נמצאה כפותה ליד גן יבנה, לא מבינים מי עומד מאחורי הרצח הנורא. "לא היה לו קשר עם העולם התחתון, לא היו לו סודות - הוא היה נקי כמו דף לבן", אמר קרוב משפחתו

המשפחה לא מעכלת. גרגורי רבינוביץ' ז"ל (חדשות 2. ארכיון)

"הוא נורמטיבי לגמרי - לא היו לו אויבים וזה רצח שאין לו שום רקע ברור" - כך אמר הערב לחדשות 2 באינטרנט בכאב קרוב משפחתו של גרגורי רבינוביץ' נהג מונית, בן 55, מאשדוד שגופתו נמצאה היום בצהריים בשדה פתוח באזור גן יבנה. הגופה נמצאה כשהיא כפותה ועליה סימני אלימות קשים. המונית שלו נמצאה נטושה במקום אחר.

"הוא היה ישר כמו פלס ולא היו לא שום סודות - המשפחה הייתה במקום הראשון", הוסיף קרוב המשפחה. "לא ברור מה יכול היה לגרום לזה. אנחנו לא מעלים על הדעת שיש רקע פלילי כי אני בטוח שלא היה לו קשר עם העולם תחתון או השוק האפור. הוא היה נקי כמו דף לבן".

קרוב המשפחה מספר כי גרגורי נעדר מביתו מאתמול. "הבוקר קיבלנו טלפון מאשתו של גרגורי שהוא לא חזר הביתה מאתמול בערב, שזה לא משהו שקרה בעבר", שיחזר. "הוא תמיד עדכן אותה אם הוא איחר. פניתי לאיתורן לבדוק איפה המונית שלו. הם גילו היכן המכונית ופניתי למשטרה".

צו איסור פרסום על הפרשה

נסיבות האירוע עדיין אינן ברורות. החשד המרכזי הוא רצח על רקע פלילי - אולם המשטרה, שהטילה איפול על פרטי החקירה, לא שוללת את האפשרות כי מדובר באירוע על רקע לאומני.

למקום מציאת הגופה הוזעקו כוחות משטרה גדולים. למקום הוזעקו גם צוותי המעבדה הניידת לזיהוי פלילי של המשטרה שהחלו לאסוף ראיות בשטח.