רכבת ישראל התעכבה - והטיסה יצאה

תקלה טכנית ברכבת שנסעה הבוקר מעכו לנתב"ג גרמה להפסקת הנסיעה. הנוסעים שהיו בדרכם לטיסה לאילת נאלצו לרדת מהרכבת, ולעבור לרכבת אחרת שהגיעה באיחור של כ-40 דקות. כשהגיעו לשדה התעופה גילו הנוסעים שהם איחרו את הטיסה. הנהלת הרכבת הציעה כפיצוי כרטיסים לרכבת, ומסרה: "הם היו צריכים לקחת מקדם ביטחון גדול יותר"

"התרגלנו לאיחור של דקה או שתיים" (חדשות 2)

רבים מכם נתקלו לא פעם בוודאי בעיכובים ואיחורים במהלך נסיעתם ברכבת ישראל. אך בניגוד לאיחור לעבודה או לבסיס הצבאי - שעלולים לעלות בחוסר נעימות, סיפור אחד הסתיים היום בהפסד של טיסה לחופשה ובנזק כספי לא מבוטל.

קבוצה של נוסעים עלתה הבוקר בעכו על הרכבת בדרכם לשדה התעופה בן גוריון, משם היו אמורים להמריא לחופשה באילת. אלא שבדרך התרחשה תקלה טכנית, שאילצה את הנוסעים לרדת מהרכבת ולהמתין לרכבת חלופית שתיקח אותם לנמל התעופה.

הנוסעים המתינו על הרציף במשך יותר מחצי שעה, עד שלבסוף הגיעה רכבת נוספת שעצרה בנמל התעופה באיחור של כ-45 דקות. הנוסעים המיואשים מיהרו לגשת לדלפק חברת התעופה על מנת להסדיר את העלייה לטיסה, אלא שעקב האיחור - הודיעו להם נציגי החברה שלא יוכלו להתחיל את סידורי הטיסה, וייאלצו לחכות לטיסה הבאה.

הפיצוי למי שהפסיד טיסה: שני כרטיסים לרכבת

"הטיסה הייתה אמורה לצאת בשעה 8:20 ולבסוף טסנו בשעה 12:40", סיפרה שולי, אחת מנוסעות הרכבת לחדשות 2 באינטרנט. אלא שמלבד האיחור, נאלצו הנוסעים להיפרד מ-400 שקלים כדי לרכוש כרטיס טיסה חדש. "התרגלנו כבר לאיחור של דקה או שתיים, אבל הפעם זה עבר כל גבול", הוסיפה שולי בזעם.

מרכבת ישראל נמסר בתגובה כי בשל תקלה טכנית התבקשו נוסעי הרכבת לעבור לרכבת אחרת בחיפה, ולכן הגיעו לנמל התעופה באיחור של כ-38 דקות. הנהלת רכבת ישראל התנצלה על העיכוב שנגרם לנוסעים ותעניק להם שני כרטיסי נסיעה כפיצוי. על כרטיס הטיסה, כמובן, אין על מה לדבר.