נהג הטרקטורון נהרג - הטרקטורון נעלם

קריאה שהתקבלה בצהריים במוקד מד"א הזעיקה את הצוות הרפואי לבית זרזיר שבעמק יזרעאל לטפל בנהג טרקטורון שנפצע אנוש בהתנגשות עם רכב. לאחר פעולות החייאה ממושכות מת הפצוע, אך הטרקטורון עליו נסע נעלם ממקום התאונה

הטרקטורון נעלם ממקום התאונה, ארכיון (חדשות 2)

נהג טרקטורון בשנות ה-20 לחייו נהרג בצהריים בהתנגשות עם רכב מסחרי סמוך לבית זרזיר שבעמק יזרעאל. עדי ראייה דיווחו למגן דוד אדום על נהג טרקטורון שנפגע בתאונה עם מכונית. אך כשהצוות הרפואי הגיע למקום נעלם הטרקטורון מהמקום.

"הצוות הרפואי טיפל בפצוע אנוש שהיה מוטל על הכביש", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר מרחב גלבוע של מגן דוד אדום, אלעד בכר. "הפרמדיקים מצאו אותו עם פגיעת ראש קשה מאוד והחלו מיד בפעולות החייאה, אך כעבור זמן מה נאלץ הצוות לקבוע את מותו".

הטרקטורון אותר בסמוך למקום התאונה

אין זו פעם ראשונה שכלי הרכב נעלם ממקום התאונה. לפני כשבועיים אירע מקרה דומה בקריית טבעון. המטרה בהעלמת כלי הרכב מזירת האירוע משרתת את משפחת ההרוג לצורך קבלת דמי הביטוח מהרכב הפוגע. לדברי הצוות הרפואי שהיה בזירה, לא נמצאה קסדה במקום, עובדה שמסבירה את הפגיעה הקשה בראשו של הנהג. מלבד הסכנה ברכיבה ללא קסדה, אסור לטרקטורון לנסוע על הכביש.

משטרת העמקים פתחה בחקירת נסיבות התאונה וזמן קצר לאחר מכן איתרה את הטרקטורון מושלך בקרבת מקום והוא נלקח לצורך בחינת בוחני התנועה. מחקירה ראשונית עולה שהרכב המסחרי שהגיע מכיוון מחלף כעבייה לצומת נהלל פנה שמאלה ובכך חסם את דרכו של הטרקטורון שהגיע מהכיוון הנגדי.

גופתו של ההרוג, שזהותו עדיין אינה ידועה, הועברה לבית חולים העמק בעפולה. זמן קצר לאחר התאונה הגיע לבית החולים אדם נוסף במצב קל, שככל הנראה נסע ברכב הפוגע.