"גנבו לי את האוטו - עם הילד"

תושב ת"א החנה היום את רכבו בעיר, השאיר את בנו בן ה-6 ברכב ויצא לדקה לקיוסק. כשחזר, נדהם לגלות כי הרכב - והילד בתוכו - נעלם. האיש התקשר למשטרה בפאניקה ודיווח כי הרכב נגנב והילד נחטף. כוחות משטרה גדולים הוקפצו למקום, ולאחר מספר דקות גילו את הרכב כ-200 מטר משם. רק אז הבין האב המבולבל כי שכח איפה חנה

אף פעם אל תשכחו איפה חניתם (חדשות 2)

דקות ארוכות של חרדה עברו היום על כוחות משטרת ת"א, ובעיקר על אב אחד, תושב העיר, שחשב שבנו הקטן נחטף.

תושב תל אביב, כבן 38, החנה את רכבו היום ברחוב בן יהודה בעיר וקפץ לקיוסק הסמוך לקנות משהו. את בנו בן ה-6 השאיר במושב האחורי של הרכב. כעבור דקה-שתיים, כשחזר למקום בו חנה, נאלם דום: הרכב לא היה במקום, וגם בנו הקטן נעלם.

עשרות ניידות משטרה פתחו במרדף

האב המבוהל התקשר מיד למשטרה ודיווח כי מכוניתו נגנבה - כשבנו הקטן בתוכה. במשטרה לא לוקחים סיכונים במקרים כאלה, ותוך דקות היו במקום האירוע עשרות ניידות שפתחו בסריקות נרחבות על מנת למצוא את הרכב, לפני שהחוטפים יצאו מהעיר והמרדף יהפוך למסובך הרבה יותר.

לא חלפה דקה, ואחת הניידות זיהתה את הרכב החשוד - חונה כ-200 מטר משם, בצידו השני של הרחוב, כשהילד בן ה-6 שמח וטוב לב במושב האחורי, בלי לדעת כלל מהמהומה שהתרחשה מסביב.

רק בשלב הזה הבין האב המאושר כי כשיצא מהקיוסק, הוא פנה בטעות לכיוון השני. האיש התנצל בפני השוטרים על התראת השווא, והודה להם על המאמצים. ועל זה נאמר: אף פעם אל תשכחו איפה חניתם. לכו תדעו איך זה ייגמר.