התעורר הילד שהפך צמח מהתעללות

בן ה-4 וחצי שכב שנה בבית החולים בתרדמת לאחר שנחבל בראשו ונכווה כתוצאה מהתעללות אמו, שעפ"י החשד התעללה בו בהוראת "הרב" אליאור חן. לאחרונה הוא החל להגיב לאביו שיושב לידו

ילד בבית החולים. אילוסטרציה (חדשות 2)

אשפוזו של א' בן ה-4 וחצי במצב של צמח הוא שחשף לפני כשנה את פרשת ההתעללות המזעזעת של "הרב" אליאור חן. בשבועות האחרונים, כך מפרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות", א' הקטן החל להגיב למשמע קולו של אביו, ד', שמגיע מדי יום מאז האשפוז לשבת לידו ולחכות שיתעורר.

כשאושפז הילד, הרופאים לא נתנו לו סיכויים רבים. הוא היה מחוסר הכרה, סבל מחבלות בראשו, כוויות, פגיעה מוחית קשה וסימני אלימות מהעבר. לפני מספר שבועות, לראשונה, סובב א' את ראשו לכיוון אביו כשזה קרא בשמו.

בזכות ההתקדמות, א' הועבר אתמול לבית חולים שיקומי. "הוא כבר לא מחובר למכונת הנשמה", מספר האב ד'. "הוא מזהה אנשים, אתה מדבר איתו ורואה שהוא מבין אותך. לפעמים הוא אפילו מחייך - וזה שווה הכול".

פרקליטו של "הרב" חן, עו"ד אריאל עטרי, מסר בעקבות השיפור במצבו של הילד שחן מואשם בהתעללות בו, כי "כולנו שמחים לשמוע שמצבו של הילד הוטב. בביקורי אצל אליאור חן הוא סיפר לי שהוא מתפלל כל יום להחלמתו של הילד".

אליאור חן, נזכיר, עצור כעת בברזיל, שם נערכים דיונים משפטיים בבקשה להסגירו לישראל

הסדר טיעון: מ' הפלילה את אליאור חן

האם: "הם היו כמו הילדים בשואה"