חברים ואזרחים מנסים לפתור את החידה: מדוע שרי ועופר נפרדים?

הזוג הכי עשיר בארץ מתגרש בלי לספק הסברים. "זה היה צפוי", אומרת מכרה של אריסון. "כדאי שתלכו ליחסים שלה עם אביה". ומה חושבים ברחוב? "הכל קשור לכסף". וגם מתלוצצים: "היא לא רצתה לתת לו את הספינה"

הזוג כנראה הכי עשיר בישראל – שרי אריסון ועופר גלזר - מפרק את החבילה אחרי שש שנים של נישואים תחת מעטה מסתורין, ומשאיר לאזרחי ישראל את הניחושים. מי עזב את מי, למה? השאלות עדיין פתוחות, אבל לאזרחים ברחוב, וגם למכרה שלה, יש כמה רעיונות. נכון, זה קשור לכסף.

דר' ברכה קליין תאיר, מי שעבדה עם שרי אריסון במסגרת סדנאות לפיתוח עצמי, לא מופתעת בכלל. "הפרידה מעופר הייתה צפויה" , היא אומרת. "כדאי שתלכו אחורה אל ילדותה, אל מערכת היחסים שלה עם האבא שלה כדי להבין את מי שהיא היום ואת הפעולות שלה היום".

"זה עצוב לראות את הסיטואציה הזו", אמר רון נחמן, ראש עיריית אריאל, שהכיר את אריסון במהלך העבודה על פרויקט "מהות החיים". "הייתי בבר המצווה של בנה לפני כמה חודשים והם נראו ביחד בסדר גמור, נראו מאושרים". נחמן הדגיש את הקשר המיוחד שלו עם אריסון. "אני מאוד אוהב אותה. לפי דעתי העיתונות הישראלית עשתה לה עוול. אני עמדתי לימינה כל הזמן ואני מאחל לה שכל החלטה תהיה טובה עבורה".

כסף מסובב ת'עולם

ומה אומרים אלה שמכירים אותה פחות – האנשים ברחוב? "הכול קשור לכסף", אומרת אחת מהם. "בגלל שיש לה יותר מדי כסף אז היא אומרת לעצמה: 'יש עוד גברים'".

אזרחית אחרת מסכימה. "כסף גורם להרבה בעיות בחיים", היא אומרת, אולי מניסיון – ואולי לא. "לדעתי היא עזבה אותו".

הגברים מתייחסים לזה קצת פחות ברצינות. "היא לא רצתה לתת לו את הספינה", העריך אחד מהם. אחר קצת יותר ריחם עליה. "אני מקווה ששרי תסיים את החודש בעזרת השם", אמר. "המצב קשה מאוד".

תזכורת: אריסון מתייצבת לצד בעלה גלזר בבית המשפט

תזכורת: ביהמ"ש קבע כי גלזר הטריד מינית

תזכורת: אריסון מתייצבת לצד בעלה גלזר בבית המשפט

תזכורת: גלזר עובר מהבית המפואר לכלא מעשיהו

זה מפתיע אתכם? תראו את טטיאנה הופמן שהפכה גם למבקרת אופנה

מדוע היידי קלום התפשטה בטלוויזיה?