בעלי מועדון "הפורום": "נפל על דורון והמשיך כאילו כלום"

אחד מבעלי מועדון "הפורום" בבאר שבע משחזר בשיחה עם חדשות 2 Online את הנפילה הקשה של צעיר על צעירה אחרת, דורון גנון בת ה-19, שמצבה עדיין קשה. "הבחור לא נפצע ולא שם לב", סיפר. המאמצים לאתרו נמשכים

עדיין במצב קשה - דורון גנון (פייסבוק)

הבילוי שהסתיים באסון: מוסיף להיות קשה מצבה של החיילת דורון גנון בת ה-19 מקריית גת, שנפצעה בעת בילוי במועדון ה"פורום" בבאר שבע בליל שישי האחרון. גנון, שמאושפזת בטיפול נמרץ בבית החולים סורוקה, נפגעה בצווארה לאחר שמסיבה שאינה ברורה אדם שרקד במפלס מעליה נפל ופגע בראשה. אחד מבעלי המועדון, יוסי שוורץ, שיחזר הבוקר בשיחה עם חדשות 2 Online את האירוע וסיפר על המאמצים לאתר את הצעיר הפוגע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה אזור שיש בו מפלסים שההפרש ביניהם הוא 50 סנטימטרים - בערך כמו שתי מדרגות רגילות, כמו במשחקי כדורגל או במופעים בקיסריה", סיפר שוורץ. "הוא הלך על המפלס מעליה והיא ישבה במפלס שמתחתיו כשבעצם הראש שלה בלט בגובה הרגליים שלו. כשהוא מעד, הוא פגע לה בצוואר".

נכון לעכשיו זהותו של הבחור הפוגע אינה ידועה ולפי עדות ראייה, לאחר שנפל על גנון, הוא המשיך בדרכו מבלי לשים לב. "הבחור לא נפצע, הוא המשיך כאילו כלום", אמר שוורץ. "הנפילה שלו הייתה רכה כי הוא נפל עליה". לדבריו, נעשים כעת מאמצים לאיתורו, וחקירה בעניין נפתחה בתחנת באר שבע.

"תאונה מצערת" (פייסבוק)

שוורץ הביע צער על האירוע העצוב וציין לשבח את צוות מד"א שלדבריו טיפל בצעירה תוך מספר שניות. "נציג שלנו דיבר עם אחיה ואני שלחתי הודעה להוריה של הצעירה", סיפר. "אני מאחל לה שתרגיש טוב - זו תאונה מצערת".

מבית החולים סורוקה נמסר כי מצבה של גנון עדיין קשה. היא סובלת מפגיעה בעמוד השדרה הצווארי ומונשמת ביחידה לטיפול נמרץ. במשטרה מבהירים כי אין חשד לפלילים.

מהנהלת המועדון נמסר בתגובה: "המועדון פעל בצורה אחראית ומסודרת ולפי הנהלים וחשוב להדגיש שאין חשד לפלילים. חובש מוסמך, מטעם המועדון, ניגש לדורון, העריך את מצבה והזעיק באופן מידי את מד"א, שהעניקו לה טיפול רפואי. דורון קיבלה טיפול מידי. מרגע התאונה ועד לרגע בו עזב האמבולנס את מתחם המועדון לכיוון ביה"ח עברו בין 12-14 דקות. אנו מצרים על המקרה, ומאחלים רפואה שלמה".