צפו: "המאמן" נתניהו בחדר ההלבשה

אצטדיון סמי עופר בחיפה היה מלא אמש בעשרות אלפי צופים, כשביניהם גם ראש הממשלה בנימין נתניהו שהגיע לצפות במשחק יחד עם פצועי צה"ל שהזמין עמו. "הרימו את הראש, עם ישראל מאחוריכם", ניסה רה"מ לעודד את השחקנים אחרי ההפסד

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע אמש (מוצ"ש) לאצטדיון סמי עופר בחיפה יחד עם פצועי צה"ל שהזמין, כדי לצפות במשחק של נבחרת ישראל בכדורגל נגד נבחרת וויילס. למרות אצטדיון מלא ואוהד, הנבחרת הישראלית ספגה הפסד ביתי צורם 0-3 לנבחרת מהאי הבריטי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על אף ההופעה הרעה של הנבחרת, בסיום המשחק נכנס נתניהו לחדר ההלבשה וניסה לעודד את השחקנים לקראת המשחק המכריע מול בלגיה שייערך ביום שלישי הקרוב באיצטדיון טדי בירושלים. "בקמפיין יש גם ימים כאלה", אמר נתניהו, פוליטיקאי מנוסה בקמפיינים. "זה ברוח הלחימה - תרימו את הראש, עם ישראל מאחוריכם, בלגיה לפניכם". ראש הממשלה הבטיח לפגוש את השחקנים במשחק ביום שלישי.

החיילים שצפו יחד עם ראש הממשלה במשחק הם רן בן-עטיה מחטיבת הנח״ל ואדוארד זיגל מגבעתי שנפצעו במבצע "צוק איתן", וגם זיו שילון, שאת תהליך שיקומו ראש הממשלה נתניהו מלווה מאז פציעתו הקשה לפני שנתיים וחצי בגבול רצועת עזה.

נבחרת ישראל עלתה לכר הדשא אחרי שניצחה את כל שלושת המשחקים הקודמים שלה ועלתה לראשות בית 2. למרות ששמה לעצמה למטרה לשמור עליו - היא נכשלה, וההפסד מסבך את המשך דרכה בקמפיין מוקדמות טורניר היורו. במשחק צפה גם יו"ר האופוזיציה יצחק הרצוג וכן שרים וחברי כנסת רבים.