אכזבה: ישראל הפסידה לוויילס 3:0

הופעה לא טובה של הנבחרת הישראלית בחיפה עלתה לה בשלוש נקודות חשובות וקטעה את רצף הניצחונות הישראלי עד כה. רמזי ובייל (צמד) כבשו לוויילס, ישראל לא פגשה את השער. המשחק הבא: מול נבחרת בלגיה החזקה

ישראל לא עצרה את ווילס, הערב (רויטרס)

אכזבה לישראל: למרות איצטדיון מלא ואוהד בחיפה, הנבחרת הישראלית לא הצליחה לנצח הערב (שבת) את נבחרת ווילס ואיבדה את המאזן המושלם שהיה לה במוקדמות יורו 2016. בתום המשחק, הנבחרת רושמת הופעה מאוד לא מרשימה והפסד 3-0 לווילס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשחק נערך באצטדיון סמי עופר החדש בחיפה, לעיני 30 אלף אוהדים, ביניהם ראש הממשלה נתניהו וראש האופוזיציה הרצוג. הנבחרת עלתה לכר הדשא אחרי שניצחה את כל שלושת המשחקים הקודמים שלה ועלתה לראשות בית 2, ושמה לעצמה למטרה לשמור עליו - אך נכשלה.

ערן זהבי מנסה להדביק את האורחים (רויטרס)
כבר בדקה השביעית הנבחרת הוולשית ניצלה מצב מצוין, כשארון רמזי הגיע למצב מצוין מול השער הישראלי אך הבעיטה הייתה לא מדויקת, והכדור הלך החוצה. ביציעים נשמו לרווחה, אך בהמשך המחצית הנבחרת לא נראתה טוב, והיא שילמה על כך בתוספת הזמן כשארון רמזי הבקיע את השער הראשון במשחק לשער של השוער מרציאנו בנגיחה, והנבחרת ירדה לחדרי ההלבשה מדוכדכת.

הווילשים חגגו 3 פעמים בחיפה (רויטרס)
המחצית השנייה נפתחה עם שער של בייל שהכפיל את היתרון של ווילס. דקה לאחר מכן טיבי הורחק, וישראל נשארה ב-10 שחקנים עד סוף המשחק. בדקה ה-77 בייל כבש את השער השני שלו מול ישראל, הפעם בבעיטה מדויקת ממרחק של 10 מטרים אחרי שבן הרוש לא הצליח לעצור אותו. אחרי תוספת זמן של שתי דקות המשחק הסתיים בהפסד שמרחיק את ישראל מהיורו.