ראש בראש: פרקליט משפחת נתניהו בעימות עם אב הבית לשעבר. צפו

אחרי העדות הדרמטית של אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה מני נפתלי, הגיע פרקליט משפחת נתניהו יוסי כהן לאולפן "פגוש את העיתונות" ועומת עם הראשון. כהן: "העדויות נגד נתניהו - שקר וכזב. אתה משקר". נפתלי: "מוכן לפוליגרף". כך זה נראה

אחרי העדות הדרמטית של אב הבית מני נפתלי, הגיע לאולפן "פגוש את העיתונות" פרקליט משפחת נתניהו וחבר אישי - יוסי כהן. מני נפתלי התעקש, בשיחה טלפונית, כי כל הטענות שהוא הציג הן נכונות, ואילו כהן הגיב: הוא רק רוצה כסף מהמדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"מני נפתלי כותב שיש לו 12 שנות לימוד אבל בפועל לא סיימת י"ב, איך אתה מתמודד עם המצפון שלך?", שאל עו"ד כהן. "בניגוד לדברים שאתה קורא, לי יש הוכחות. אתה מלכלך את שמי בכל מקום ואני מגן עליו, את הטענות שאתה טוען יבררו בבית המשפט", ענה נפתלי.

אב הבית לשעבר גם התייחס לעדות הדרמטית שנתן השבוע, בה הוא טוען כי שרה נתניהו שותה שלושה בקבוקי שמפניה מדי יום. "שאלו אותי שאלה פשוטה בבית המשפט ולכן עניתי, אמרתי שהכרתי את גברת נתניהו, הכל היה בסדר בהתחלה כשהייתי חלק מצוות האבטחה אבל כשנכנסתי לבית ראש הממשלה נחרדתי לראות דברים שהיו שם".

כהן ענה לו בזעם: "אתה משקר במצח נחושה, עמדת בדוכן העדים ואמרת 'אני רוצה לומר משהו דרמטי'. הרי זה מופרך, אי אפשר לשתות שלושה בקבוקי מים כל יום, מי יכול לשתות שלושה בקבוקי שמפניה? זה הרי מוביל לקריסה כלייתית". לכך נפתלי ענה כי הוא עומד מאחורי כל הדברים שמסר, וכי הוא מוכן להיבדק בפוליגרף על אמינותם.