רוכב אופנוע נהרג בתאונת דרכים

רוכב אופנוע בן 30 נהרג בתאונה עם מכונית פרטית סמוך לצומת אעבלין. אנשי מד"א שהוזעקו לזירה נאלצו לקבוע את מותו בזירת התאונה. מוקדם יותר נהרגו שני בני אדם נוספים בתאונות דרכים שאירעו בצפון הנגב ובאזור גדרה

גבר בשנות ה-30 לחייו נהרג היום (שישי) בתאונת דרכים שאירעה סמוך לצומת אעבלין בין אופנוע למכונית פרטית. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו של רוכב האופנוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"מדובר בתאונה קשה", סיפר פרמדיק מד"א ערן זיסמן שהגיע למקום. "על הכביש שכב גבר כבן 30 מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק. הוא סבל מפגיעה רב מערכתית קשה ביותר ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו".

זירת התאונה, היום (דוברות מד"א)

מוקדם יותר היום, לפנות בוקר, נהרגו שני בני אדם ונפצעו שלושה נוספים בדרגות פציעה שונות בשלוש תאונות דרכים - שתיים מהן התרחשו במהלך הלילה בכביש 40 סמוך לגדרה, והשלישית התרחשה ביישוב מחצבת דריג'את בדרום.

גבר בן 42 נהרג מפגיעת משאית ביישוב מחצבת דריג'את בצפון הנגב. צוותי מד"א שהגיעו שזירת התאונה ביישוב נאלצו לקבוע את מותו. "בשולי הכביש, סמוך לאחד מגלגלי המשאית, שכב גבר בן 42, כשהוא מחוסר הכרה", תיאר פרמדיק מד"א נתנאל דסקל שהגיע למקום. "הוא היה ללא דופק וללא נשימה, ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

זירת התאונה בדרום, הבוקר (דוברות מד"א)

בתאונה סמוך לצומת כנות נפגעו אב ובנו מאוטובוס, והאב, גבר בן 70 נהרג. הבן סבל מפציעות קלות. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה העניקו לשניהם טיפול רפואי ופינו אותם להמשך טיפול רפואי בבית החולים קפלן ברחובות, כשהאב, גבר כבן 70, פצוע באורח אנוש עם פגיעה רב מערכתית. בבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

"כשהגענו למקום ראינו אוטובוס עומד, ומתחתיו נלכד גבר כבן 70 מחוסר הכרה", סיפר פרמדיק מד"א אריאל פלאוט שנכח בזירה. "חילצנו אותו והענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הנשמה. הוא סבל מפגיעה רב מערכתית קשה ביותר ופינינו אותו תוך טיפול לבית חולים כשמצבו מוגדר אנוש". 

פחות משעה מאוחר יותר התקבלה במוקד מד"א קריאה נוספת על כביש 40, הפעם ליד הכניסה הצפונית לגדרה. שני גברים בשנות השלושים לחייהם נפצעו באורח קשה לאחר שאופנוע החליק. עדיין לא ברור אם שני הפצועים רכבו על האופנוע או שמדובר ברוכב אחד והולך רגל. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו להם טיפול רפואי וגם אותם פינו לביה"ח קפלן כשהם מחוסרי הכרה עם פגיעה רב מערכתית.