הדוור זרק את המכתבים לפח האשפה - ופוטר מתפקידו

א', תושב עכו, נתקל בשק מלא במכתבים שנזרק לזבל סמוך לסניף דואר בעיר - ותהה מה מכתבים שאמורים להגיע לתיבות הדואר של אלפי תושבים עושים בפח. כששאל את הדוור, הוא ענה שמדובר באשפה ושזו ההוראה שקיבל. לאחר התערבות ההנהלה - העובד פוטר והוגשה נגדו תלונה במשטרה. דואר ישראל: "כל דברי הדואר שאותרו חולקו לתושבים"

שק המכתבים שנמצא באשפה (חדשות 2)

דואר זבל: א', תושב עכו, חלף ביום ראשון האחרון בסמוך למרכז חלוקת דואר ברחוב האורן בעיר ונתקל בדוור שמשליך לאשפה שק גדול וכבד המלא במכתבים. כששאל את הדוור מדוע הוא משליך את המכתבים לפח, הוא הופתע מהתשובה שקיבל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הדוור אמר לי שזו ההוראה שנתנו לו, לזרוק לפח המוני מכתבים סגורים שנראה שעמדו לחלק", מספר א' בשיחה עם חדשות 2 Online. "הוא אמר לי שאלה מכתבים שלא חולקו במשך 4 חודשים והוא זורק אותם - ולא הבנתי איך מכתבים לא מחולקים במשך זמן רב כל כך ואז בכלל מושלכים לזבל".

לדבריו, בשק היו מכתבים שמוענו למספר כתובות באותו האזור בעיר עכו, ובהם מכתבי תשלומים, מכתבים מביטוח לאומי, צווי גיוס וצווי מילואים ועוד מכתבים חשובים שלא הגיעו ליעדם - ונועדו להיזרק לפח האשפה.

העובד פוטר, המכתבים חולקו לתושבים

אחרי שא' התלונן על המחזה החריג בסניף הדואר, השק הוכנס בחזרה אל הסניף - והדוור, עובד חדש בסניף, פוטר מעבודתו. היום (שלישי), יומיים לאחר המקרה, עסקו דוורים אחרים בעיר בחלוקת כל המכתבים שכמעט ואבדו - משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות אחר הצהריים.

בדואר פיטרו את העובד - והגישו נגדו תלונה (חדשות 2)


בדואר ישראל הבהירו שמדובר במכתבים מהימים האחרונים - והדגישו כי פריטי הדואר שהיו בשק חולקו כולם לתושבים: ״אנו רואים את המקרה בחומרה ונפעל למניעת הישנות מקרים כאלה. יודגש, כי מדובר במקרה נקודתי שטופל מיידית. עבודתו של העובד הופסקה והוגשה נגדו תלונה במשטרה. כל דברי הדואר שאותרו, חולקו לתושבי האזור״.