שברי המטוס המצרי נשטפו לחופי חיפה

יותר מחודשיים אחרי שהתרסק בים התיכון – שברים של מטוס "איג'פט אייר" נשטפו היום לחופי חיפה. לפני כשלושה שבועות נשטפו שברים של המטוס לחופי נתניה. בניו יורק טיימס דווח היום כי ממצאי חקירת ההתרסקות מעלים כי המטוס התפרק בעודו באוויר, ככל הנראה לאחר שאש פרצה בתא הטייס

השברים שנשטפו לחוף בחיפה

בפעם השנייה בתוך פחות מחודש - שברים של המטוס המצרי שהתרסק מעל הים התיכון נשטפו לחופי הארץ. הבוקר (שבת) נמצאו חלקים מזנב המטוס בחוף הסטודנטים בחיפה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק  

תחנת המשטרה בחיפה יצרה קשר עם גורמים במשרד החוץ שיעבירו את הטיפול בנושא השברים למצרים. לפני כשלושה שבועות נמצאו שרידים אחרים של המטוס בחוף הים בנתניה. במקרה הזה ישראל העבירה את השברים למצרים.

בתוך כך פורסם היום בניו יורק טיימס כי המטוס המצרי התפרק כבר באוויר, ככל הנראה בעקבות שריפה שפרצה בתא הטייס. עם זאת, בשלב זה טרם ברור לחוקרים האם הסיבה לפרוץ השריפה היא חבלה מכוונת או כשל טכני.

כל 66 הנוסעים ואנשי הצוות שהיו על סיפון טיסת "איג'פט אייר" מפריז לקהיר נספו בהתרסקות בחודש מאי. בחודש שעבר הודיעה ועדת החקירה המצרית כי המידע שיצא מאחת הקופסאות השחורות של המטוס מצביע על כך שעשן התפזר בתא השירותים טרם ההתרסקות.