המאמנת הפרה את האיסור - וחיבקה את בנות הנבחרת

מאמנת נבחרת ההתעמלות האמנותית, אירה ויגדורצ'יק, שעלו כלפיה טענות לפיהן בעטה באחת הבנות לפני כשבועיים, הפרה היום את הוראות הוועדה שהוקמה באיגוד האולימפי, לפיהן אסור לה לגעת בבנות. הנבחרת העפילה לגמר תרגיל הסרטים בבאקו, אז ניגשה אליהן ויגדורצ'יק וחיבקה אותן

תאמן גם באולימפיאדה. ויגדורצ'יק (חדשות 2)

אחרי הסערה - מאמנת נבחרת ההתעמלות הפרה את האיסור שהוטל עליה: אירה ויגדורצ'יק, מאמנת נבחרת ההתעמלות האמנותית של ישראל, הפרה היום (שישי) את הוראות הוועדה הציבורית של איגוד ההתעמלות שהתקבלו בשבוע שעבר, לפיהן אסור לה ליצור מגע עם הבנות - זאת לאחר התקרית בה בעטה לכאורה באחת המתעמלות ושחוללה סערה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק  

ויגדורצי'ק ניגשה לבנות לאחר שהעפילו היום (שישי) לשלב הגמר של תרגיל הסרטים בבאקו שבאזרבייג'ן - המבחן האחרון של הנבחרת הישראלית לפני היציאה למשחקים, חיבקה כל אחת ואחת מהן וגם נישקה אותן, זאת כאמור, למרות האיסור המפורש שהוטל עליה. ייתכן שזהו צעד שנועד להראות כי היחסים בינה לבין הבנות לקראת הרגע המכריע - האולימפיאדה - תקינים.

שלשום הוחלט כי ויגדורצ'יק תצא לאולימפיאדה בריו, למרות הטענות לפיהן נהגה באלימות ובעטה באחת המתעמלות. ועדה ציבורית שהקים איגוד ההתעמלות קבעה כי אין סיבה להדיח את המאמנת לפני המשחקים האולימפיים, וכי היא תמשיך לאמן את הבנות גם במהלך המשחקים בברזיל - זאת לצד איש שימונה להיות מלווה ומתווך בינה לבינן.