היערכות מוגברת לקראת מצעד הגאווה בירושלים: היכן יעברו הצועדים?

כוחות המשטרה נערכים בכוחות מתוגברים כדי לאבטח את אירועי הגאווה בבירה מחרתיים, על רקע המתיחות והחשש מפגיעה בצועדים. כל הפרטים על מסלול הצעידה וסדרי האבטחה המלאים

היערכות שיא. המצעד בשנה שחלפה (פלאש 90 / יונתן סינדל)

היערכות שיא לאירועי הגאווה בבירה: לקראת מצעד הגאווה שיערך ביום חמישי בירושלים ועל רקע המתיחות הרבה סביב קיומו, משטרת ישראל נערכת לאירוע ההמוני בעיר בכוחות גדולים של מאות שוטרים, לוחמי מג"ב ומתנדבים שיפרשו לאורך ציר הצעדה, במקומות הכינוס וברחובות הסמוכים לתוואי המצעד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

אלפי הצועדים שצפויים להגיע יתכנסו בגן הפעמון ובשעה 18:00 בערב ייצאו בצעידה במסלול הבא: גן הפעמון, רחוב קרן היסוד, רחוב קינג ג'ורג', רחוב מאיר שחם, רחוב רבי עקיבא, רחוב הילל, רחוב מנשה בן ישראל, כשהתחנה הסופית תהיה בגן העצמאות.

במסגרת ההיערכות וכחלק מהפעילות לשם שמירה על הסדר הציבורי, שלום הציבור וביטחונו, תערוך המשטרה בידוק לבאי המצעד בכניסות לאירועים, כפי שנקבעו ותואמו עם מארגני המצעד.

מסלול הצעידה המתוכנן בבירה

עוד נמסר מהמשטרה כי לא תותר כניסה למתחמי המצעד עם כלי נשק מכל סוג, וכי הכניסה למסלול המצעד תתאפשר אך ורק דרך שטח הכינוס בגן הפעמון ודרך כיכר פריז. היציאה מתוואי המצעד תתאפשר במתחם הסיום, בכיכר פריז או ברחוב רבי עקיבא.

החל מהשעה 14:30 המשטרה תסגור את רחובות הצעדה: רחוב קרן היסוד, קינג ג'ורג', מאיר שחם, רבי עקיבא, הילל ומנשה בן ישראל. כמו כן ייסגרו לתנועה גם הרחובות המובילים אליהם כולל רחוב אגרון, הילל, קינג ג'ורג' מקרן היסוד ועד רחוב בארי. הכבישים ייפתחו בהתאם להתקדמות הצועדים.