חיים חדשים: 218 עולים נחתו בארץ

קבלת פנים מרגשת ציפתה הבוקר ל-32 משפחות ו-46 רווקות ורווקים שעלו ארצה מקנד"ה וארה"ב. העולים רקדו ושרו: "עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה". משפחה שתעבור לגור ברעננה: "סוף סוף הגענו הביתה, זו התגשמות חלום"

218 עולים חדשים נרגשים מארה"ב ומקנדה נחתו הבוקר (שלישי) בנמל התעופה בן גוריון - בהם 32 משפחות, 103 ילדים, מהם חמישה זוגות תאומים, ו-46 רווקות ורווקים. העולים הגיעו בטיסה מיוחדת של ארגון "נפש בנפש", בשיתוף עם משרד הקליטה, הסוכנות היהודית, קרן קיימת לישראל ו-JNF-USA.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

עם נחיתתם של העולים בארץ, קיבלו את פניהם מאות אורחים בטקס חגיגי, והעולים רקדו ושרו: "עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה". לאחר מכן, פוזרו העולים ברחבי המדינה - כל אחד לביתו החדש - כאשר 31 מהם עוברים לגור בפריפריה.

"סוף סוף הגענו הביתה", אמרו לחדשות 2 Online בני משפחת קיימר מניוטון שיעברו לגור ברעננה. "זו התגשמות חלום. זה הבית היחיד שלנו, וכל היהודים צריכים לעשות כמונו, ולעלות לישראל".

נתב"ג, הבוקר (חדשות 2)

"אני מברכת את העולים החדשים בשמי ובשם משרד הקליטה", איחלה שרה העלייה והקליטה, סופה לנדבר. "אנו במשרד נדאג לתהליך קליטה מהיר ככל האפשר, כאשר כל עולה מקבל יחס אישי וחם, במטרה שישתלב במהירות בחברה הישראלית".

"העלייה ארצה היא הבסיס עליו עומד המפעל הציוני", ציין יו"ר קקל, דני עטר. "זהו הביטוי המובהק ביותר לאהבת הארץ. שיתוף הפעולה האסטרטגי בין קק"ל ל'נפש בנפש', נועד לסייע לכמה שיותר יהודים מהתפוצות למצוא את דרכם למדינת ישראל, להקים בה את ביתם, ולתרום לשגשוגה של המדינה".