3 הרוגים בתאונות בצפון הארץ

הקטל בכבישים נמשך: 6 בני אדם נפצעו בתאונה בין שני כלי רכב סמוך לצומת בצת. צוותי מד"א נאלצו לקבוע את מותם של זוג בשנות ה-80 לחייו שנסעו באחד הרכבים. מוקדם יותר נהרג גבר בן 65 בהתהפכות טרקטור סמוך למסעדה

זירת התאונה בצומת בצת

זוג בשנות ה-80 לחייהם, תושבי שלומי, נהרגו הערב (רביעי) בתאונת דרכים בכביש 899 סמוך לצומת בצת. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותה של האישה ופינו את הגבר לבית החלים במצב אנוש, אך שם נאלצו הרופאים לקבוע גם את מותו. נסיבות האירוע נבדקות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתאונה נפצעו גם נוסעי הרכב השני, ארבעה בני משפחה אחת. צוותי מד"א פינו לבית החולים גבר בן 44 במצב בינוני, אישה בת 38 ושני ילדים בני 12 ו-8 במצב קל.

"כשהגענו הבחנו בשני כלי רכב מעוכים על הכביש", תארו חובש בכיר במד"א פיני קרן ופאראמדיק מד"א אדריאן אוקומפו. "באחד מהם נלכדו גבר ואישה כבני 80. בכיסא שליד הנהג ישבה אישה מחוסרת הכרה ללא נשימה וללא דופק עם פגיעה רב מערכתית, ניסינו להעניק לה טיפול תוך חילוצה מהרכב ולאחר זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה".

"גבר בן 80 שחולץ גם הוא מהרכב סבל מפגיעה רב מערכתית קשה, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו תוך טיפול כשמצבו קשה מאוד והוא מורדם ומונשם", הוסיפו. " ברכב השני נסעו ארבעה בני משפחה בהם שני ילדים שנפגעו באורח קל ולאחר טיפול ראשוני פינינו אותם לבית חולים".

מוקדם יותר היום נפצע גבר בן 65 בהתהפכות טרקטור בשטח חקלאי סמוך למסעדה. פרמדיקים של מד"א ביצעו בו פעולות החייאה אך נאלצו לקבוע את מותו במקום.