חולון: מכונית סטתה ממסלולה והתנגשה במסעדה

נהג בן 72 שנסע ברחוב ירושלים בעיר סטה מנתיב הנסיעה והתנגש עם כלי רכבו במסעדה הממקומת ברחוב. צוות מד"א שהוזעק למקום טיפל ב-4 בני אדם שנפצעו קל. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה

(ארכיון) (עזרי עמרם, חדשות 2)

תאונת דרכים בחולון: כלי רכב שנסע ברחוב ירושלים בעיר סטה ממסלולו ונכנס למסעדה השוכנת ברחוב, וגרם לפציעתם של ארבעה בני אדם שהיו במקום.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 16:45 התקבל דיווח במוקד המשטרה על נהג הרכב, בן ה-72, שבשלב מסויים עלה על המדרכה והתנגש בחלון המסעדה. צוות מד"א שהגיע למקום העניק טיפול רפואי לפצועים שמצבם הוגדר קל. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה.

התאונה בחולון התרחשה כחודש לאחר התאונה הקטלנית שאירעה ברחוב בן יהודה בתל אביב. מחקירת המשטרה עולה כי נהג בן 41, תושב רעננה, איבד ככל הנראה את הכרתו בעקבות אירוע לבבי וכך איבד שליטה על רכבו. כלי הרכב התנגש במסעדת "פוארמה" בעיר, וגרם למותם של שלושה בני אדם ולפציעתם של עוד שישה בדרגות פציעה שונות.

"שמעתי רעש של משהו מתקרב", סיפר אחד הפצועים לאחר שהגיע לבית החולים. "ואז הכול נשבר שם, היה שם חלון ראווה שנשבר ועפו מלא זכוכיות, אנשים ברחו פנימה כי הם חשבו שזה פיגוע".

"הבנו שהנהג קיבל דום לב, נשען על ההגה, לחץ על הגז ופגע בכמה עוברי אורח", סיפר עומר לביא, אחד מבעלי המסעדה. "אחד מהנפגעים זה אדם שישב כמה דקות לפני כן בפנים וביקש לצאת החוצה. בהתחלה חשבתי שזה פיגוע, אנשים רצו למעלה, נכנסו לשירותים".