תופס את כולם: הנשיא ריבלין מחפש פוקימונים במשכן

המשחק שכבש עשרות מיליונים בעולם וגם רבים כאן בישראל, הגיע גם למשכן נשיאי ישראל. הנשיא ריבלין איתר במשכנו את הפוקימון מיאו - וכתב בעמוד הפייסבוק שלו: "שמישהו יקרא לאבטחת אישים"

הפוקימון שהתגלה במשכן, היום (פייסבוק)

פוקימונים גם במשכן הנשיא: המשחק שכבש עשרות מיליונים ברחבי העולם הגיע היום (רביעי) גם למשכן נשיאי ישראל. נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, איתר במשכנו את הפוקימון מיאו - ורגע לפני ש"תפס" אותו, הוא העלה תמונה המתעדת את המאורע וכתב "שמישהו יקרא לאבטחת אישים".

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק  

כשהעלה את התמונה מהמשחק הפופולרי לחשבון הטוויטר שלו, הוא אף הוסיף את התיוג "לתפוס את כולם", הסלוגן המלווה את הסדרה המצליחה ואת המשחק הנלווה אליה, שמשגע לאחרונה את העולם.

הפוסט שהעלה ריבלין זכה ליותר מ-12 אלף לייקים וליותר מ-1,000 שיתופים תוך שעה בלבד, ומדובר באחד הפוסטים המצליחים ביותר שהעלה הנשיא לעמוד הפייסבוק שלו בתקופה האחרונה.  

ולא רק במשכן הנשיא תופסים פוקימונים - אלא גם במעון ראש הממשלה בבריטניה. בזמן שראש ממשלת בריטניה המתפטר, דיוויד קמרון, עסק באריזות בדאונינג 10 שבלונדון ושעות לפני שיורשתו בתפקיד, תרזה מיי, אמורה להיכנס לתפקיד, "אותר" הפוקימון פיקאצ'ו סמוך לבית המפורסם - כך לפחות על פי שחקנים מקומיים.  

"פוקימון גו" עושה שימוש בטכנולוגיה חדשה המשלבת את עולם הפוקימונים דרך המצלמה, עם המציאות שסובבת את השחקן. כך יוצא שברחוב או בפארק אפשר לתפוס את הפוקימונים כאילו היו ממש שם. בישראל שחקנים מספרים שנכנסו לבתי קברות ואתרי בנייה, הלכו קילומטרים רבים ברגל וחלקם אף נסעו עד הכנרת - רק בשביל למצוא פוקימוני מים.

מאז הושק המשחק החדש נרשמו מספר תקריות בהן השחקנים היו כל כך מרוכזים במסך, עד שלא שמו לב למציאות. בארה"ב שחקנית חיפשה פוקימונים ליד מקור מים ומצאה גופה, אחרים החליקו בזמן שצדו פוקימונים, וחלק אף גלשו על סקייטבורד על מנת להשיג את המפלצות הדמיוניות ובשל חוסר תשומת הלב נפלו ונחבלו.