שני הרוגים בהתהפכות רכב בדרום

4 צעירים כבני 20 התהפכו עם רכבם שהועף מהכביש סמוך לקיבוץ שובל שבדרום הארץ. צוותי מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותם של שניים מהצעירים ופינו לבית החולים שניים נוספים כשהם במצב קשה וסובלים מפגיעה רב מערכתית. "ראינו במרחק של כ-50 מטר מהכביש רכב שהתהפך מספר פעמים ועף לשדה", תאר פרמדיק מד"א

זירת התאונה, הלילה (דוברות מד"א)

שני צעירים כבני 20 נהרגו הלילה (בין שני לשלישי) לאחר שהתהפכו עם הרכב בו נסעו בכביש 264, סמוך ליישוב שובל לכיוון בית קמה. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בשניים פעולות החייאה אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותם בזירה.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

שני צעירים נוספים גם הם בני 20 נפצעו קשה בתאונה. לאחר קבלת טיפול ראשוני בשטח פונו הפצועים על ידי צוותי מד"א לבית החולים סורוקה כשהם סובלים מפגיעה רב מערכתית.

"כשהגענו למקום ראינו בשדה במרחק של כ-50 מטר מהכביש רכב שהתהפך מספר פעמים ועף לשדה", סיפר פאראמדיק מד"א דני שטרקמן שהגיע למקום. "ירדנו רגלית עם אלונקות וציוד רפואי, מחוץ רכב שכבו ארבעה צעירים כבני 20. ערכנו מיון ראשוני מהיר , שניים היו מחוסרי הכרה וללא סימני חיים ולאחר זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותם בשטח . שני האחרים היו בהכרה וסבלו מפגיעה רב מערכתית, פינינו אותם לבית חולים תוך טיפול רפואי כשמצבם מוגדר בינוני עד קשה".