לאחר שנקלע לחובות: הזמר שולי רנד נעלם, משפחתו מודאגת

הזמר החרדי המוערך נעדר מזה כיומיים - ולא עונה לטלפון. רעייתו וילדיו, שנודדים עם חפציהם בין דירות ולא מצליחים להשתחרר מהחובות, מביעים דאגה לשלומו - ומקווים שייצור קשר במהרה ושיוכלו להתגבר על המשבר שפקד אותם

שולי רנד ומשפחתו בחובות, הוא נעדר כבר יומיים: בשבועות האחרונים חיים שולי רנד ובני משפחתו על מזוודות. לאחר שפונו מהבית, ובזמן שהמתינו לכניסה לביתם החדש, עברו בני המשפחה ללון בבית מלון בירושלים - אלא שאתמול בבוקר נעלם אב המשפחה, הזמר שולי רנד - ובני משפחתו מודאגים.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

"אנחנו פונינו מהבית שלנו, ודירה אחרת שהיינו אמורים להיכנס אליה... זה לא ייצא לפועל", אומרת רעייתו מיכל. "נתקענו בין שתי דירות בלי בית". לפני כשבועיים, הגיע אליהם אנשי ההוצאה לפועל - ופינו אותם מביתם. זו לא הפעם הראשונה שרנד ומשפחתו מפונים מהבית. המצב הכלכלי שלהם הידרדר לפני יותר מעשר שנים.

לאחר שפונו מהבית - ובזמן שהמתינו לכניסה לביתם החדש, עברו בני המשפחה ללון בבית מלון בירושלים. "הגענו למלון הזה, היינו פה במשך שבועיים וחצי, שילמנו קרוב ל-35-40 אלף שקל, אנשים שתרמו ועזרו לנו ופחדו שלא נהיה ברחוב", מספרת מיכל.

משפחת רנד פונתה גם מהמלון, שולי נעלם: "הוא לא הצליח להתמודד עם זה"

היום נאלצו גם במלון לעשות מה שעשו בהוצאה לפועל לפני שבועיים. "בעלת המלון לא ראתה את הוראת הקבע שהייתה אמורה להיכנס כבר מאתמול, היא פשוט נעלה לנו את החדר עם הדברים בפנים, עם התרופות שלי", טוענת רנד. "עד שלא הגיעה משטרה, היא לא שחררה את הדברים".

"אנחנו מרגישים שסוגרים עלינו מכל כיוון", מתארת הרעייה, "אנחנו חייבים כספים ואנחנו לא מצליחים לצאת מזה שנים. זה מאוד מערער את המצב בתוך הבית".

שולי רנד לא נראה היום בזמן הפינוי מבית המלון, משום שלטענת מיכל אשתו, הוא ניתק את הקשר עם בני משפחתו ביומיים האחרונים: "מאתמול לא ראינו אותו, הטלפון שלו מנותק. הוא ידע שיש פה חוב וכנראה לא ידע איך להתמודד עם זה. אף אחד לא מוצא אותו ואנחנו לא יודעים איפה הוא".

ממלון ג'רוזלם גולד נמסר בתגובה כי "לצערנו כל טענותיה של הגברת מיכל רנד אינן נכונות, בלשון המעטה. היא לא ננעלה כלל מחוץ לחדרה, היא נכנסה לחדרה במלון בכל זמן עד לעזיבתה בלי שום בעיה ואף אחד מעובדי המלון מעולם לא סירב למסור לה את מפתחות החדרים לצורך גישה לחפצים האישיים שלה".