החברות צפו בריקוד האחרון של הלל

משפחתה של הלל אריאל ז"ל קמה בקריית ארבע מהשבעה על הבת – שהתמסרה ללימודי המחול ושבה בלילה שלפני הרצח ממופע ראשון עם הלהקה הצעירה שאיתה רקדה. השבוע חזרו חברותיה לאולם המופעים, סיפרו על הערב האחרון וצפו יחד באותו הריקוד

משפחתה של הלל אריאל ז"ל מקרית ארבע קמה אתמול (חמישי) מהשבעה. כזכור, הלל נרצחה בשנתה במיטתה אחרי הערב הגדול הראשון שלה כרקדנית בלהקת המחול לנוער שבה רקדה בשנים האחרונות.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"היא הייתה מאוד בהיי", שיחזרה אמה של הלל, רינה, את אותו ערב. "היא חזרה עייפה, אבל מאוד בהיי. מבחינה יום שישי בבוקר חוזרים להמשיך, כי יש חזרות". אבל במופע הבא שהתקיים ביום שני האחרון, הלל כבר לא השתתפה.

שבוע אחרי הרצח של חברתן ללהקת המחול הצעירה, חזרו חברותיה של הלל לאולם שבו רקדו איתה בלילה שלפני הפיגוע. "היא הייתה נראית בעננים", סיפרה חברתה נועם, "היא הייתה זוהרת".

"היא פשוט הביאה את עצמה ורקדה את עצמה הכי מדהים שיכול להיות", אמרה חברה נוספת, עדן, "הכי אצילי, הכי חזק". בבוקר למחרת שלחה אחת הבנות לקבוצת הוואטסאפ שלהן הודעה שקיבלה על כך שהלל נפצעה בפיגוע. דקות לאחר מכן הגיעה הודעה נוספת. "לא ידעתי מאיפה לעכל את זה", סיפרה חברתה איילה. "אתמול הייתי איתה, אתמול היא חיה, נשמה, רקדה פה על הבמה".

ביום שישי, יום בלבד לאחר הפיגוע, נפגשו הבנות פעם נוספת לחזרות לקראת ההופעה שנערכה ביום שני, בלי הלל. "עם כל הקושי, החלטנו שזו צוואתה של הלל", הסבירה אסתר מירום, מנהלת מרכז "הריקוד" לאמנויות המחול. "אם היא נפרדה מאיתנו בצעדי ריקוד, אז בזה היא אומרת לנו 'תמשיכו ואל תפסיקו'". עכשיו מקוות חברות הלהקה להעלות מופע ריקוד שלם לזכרה.