הבן עבר מבחן מסוכנות לפני שהתאבד

ביום הראשון לעבודתו כמאבטח, קיבל רון בן חור אקדח. מיד לאחר מכן נסע לביתו ושם קץ לחייו. אביו חיים, מנהל הביטחון במעלה אדומים, שמע על הבשורה והתאבד. מנהל חברת האבטחה: רון שוחח עם פסיכולוג לפני מותו

רון בן חור (31) ששם היום (חמישי) קץ לחייו בדירתו במושב שואבה, הגיע הבוקר למשרדי חברת מודיעין אזרחי כדי להתחיל את המשמרת הראשונה שלו כמאבטח בחברה. הוא קיבל נשק אישי, ובמקום לנסוע אל היעד שבו הוצב הוא נסע לביתו והתאבד בירי. "רון עבר 'מבחן מסוכנות' ונמצא כשיר", אמר מנכ"ל מודיעין אזרחי מאיר יצחק לחדשות 2 Online בעקבות הטרגדיה שהובילה את גם את אביו של רון, חיים בן חור, לשים קץ לחייו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"במסגרת 'מבחן המסוכנות' מתבצע מפגש פסיכולוג שמשוחח עם הנבחן", טען יצחק. "בתום המבחן הזה נקבע שהוא כשיר נפשית לשאת נשק, ורון עבר בהצלחה את המבחן". מאיר יצחק אינו פוסל את האפשרות שרון בן חור תכנן את ההתאבדות זמן רב, והוא ביקש לעבוד בחברת אבטחה רק כדי לקבל נשק שבאמצעותו יוכל לשים קץ לחייו.

זירת ההתאבדות במעלה אדומים, היום

הטרגדיה שהתרחשה היום היא למעשה המקרה השני בתוך שבוע שבו מאבטח של חברת "מודיעין אזרחי" שם קץ לחייו באזור ירושלים. באירוע הקודם, מאבטח התאבד לאחר שסיים את משמרתו במשרד החינוך בירושלים. בהקשר זה טוען יצחק כי אין שום קשר בין המקרים, אבל לאחר הטרגדיה שהתרחשה היום, הוא ביקש מכל עובדי החברה לדווח אם הם מבחינים בסימני מצוקה של עובדים אחרים.

האב שמע על מות בנו - ושם קץ לחייו

במהלך היום הגיע רון בן חור לדירתו השכורה בשואבה, נכנס לחדרו וירה בראשו, כנראה מתוך מצוקה נפשית בה שרוי בשבועות האחרונים. אחיו שהה באותה עת בדירה, וכשראה את מה שקרה - הזעיק את האב חיים. האב, הגיע לבית הבן ולאחר שהתבשר על מה שקרה התבקש על ידי מפקד תחנת המשטרה שהגיע למקום למסור לו את נשקו האישי.

האב נכנס נסער למכוניתו, ונסע לכיוון ביתו במעלה אדומים. בכניסה לעיר ביקש האב מאחד מעובדיו, מאבטח שהוצב בכניסה לעיר ולא ידע על הטרגדיה שהתרחשה, למסור לו את אקדחו לצורך בדיקה כלשהי. תוך זמן קצר האב לקח את האקדח והתאבד בירי לעיני המאבטח. הלווייתם של השניים צפוייה להתקיים הלילה בשעה 23:30 במעלה אדומים.