בתוך שעות: אב ובנו התאבדו

הותרו לפרסום שמותיהם של אב ובנו ששמו קץ לחייהם בהפרש של כמה שעות: חיים בן חור, מנהל אגף הביטחון של העיר מעלה אדומים ובנו, רון בן חור בן 31, תושב שואבה. רק היום החל הבן את תפקידו בתור מאבטח

אילוסטרציה

טרגדיה במעלה אדומים: חיים בן חור, מנהל אגף הביטחון מעלה אדומים, ובנו רון (31) המתגורר ביישוב שואבה הסמוך לירושלים, שמו קץ היום (חמישי) לחייהם בהפרש של שעות בודדות. תחילה ירה הבן רון ירה בעצמו, ולאחר שאביו קיבל את הבשורה, החליט לשים קץ לחייו בירי. נסיבות המקרה עדיין בבדיקה. הלווייתם של השניים תתקיים הלילה ב-23:30 במעלה אדומים.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

הבן, רון בן חור, החל רק הבוקר בעבודתו כמאבטח בחברת אבטחה וקיבל לידיו את נשקו האישי. כשהגיע לביתו הוא נכנס לחדרו וירה בראשו, כנראה מתוך מצוקה נפשית בה שרוי בשבועות האחרונים.

אחיו שהה באותה עת בדירה, וכשראה את מה שקרה - הזעיק את האב חיים. האב, הגיע לבית הבן ולאחר שהתבשר על מה שקרה התבקש על ידי מפקד תחנת המשטרה שהגיע למקום למסור לו את נשקו האישי.

האב נכנס נסער למכוניתו, ונסע לכיוון ביתו במעלה אדומים. בכניסה לעיר ביקש האב מאחד מעובדיו, מאבטח שהוצב בכניסה לעיר ולא ידע על הטרגדיה שהתרחשה, למסור לו את אקדחו לצורך בדיקה כלשהי. תוך זמן קצר האב לקח את האקדח והתאבד בירי לעיני המאבטח.