סרטון הסקס נגנב: "רציתי להתאבד"

הסיוט הגדול של כל בחורה קרה לפני מספר ימים ל-ל'. היא התעוררה לכל בוקר רגיל וגילתה שסרטון אינטימי שלה, יחד עם החבר לשעבר שלה, דלף לרשתות החברתיות והופץ בין אלפי אנשים. "רציתי להתאבד, לא ראיתי סיבה להמשיך לחיות עם הבושה", היא מספרת

"מי שנכנס לסרטון - פסיכי" (אילוסטרציה) (Josep Suria,123rf.com)

לפני מספר ימים התעוררה ל' לתוך סיוט. בבוקר בהיר אחד, גילתה שפרצו למחשב האישי שלה. מאוחר יותר הזדעזעה לגלות כי סרטון אישי שלה, בו היא מקיימת יחסי מין עם בן זוגה לשעבר, נגנב מהמחשב והופץ ברשתות החברתיות. "רציתי להתאבד, לא ראיתי סיבה להמשיך לחיות עם הבושה", היא משחזרת את התחושות בשיחה עם חדשות 2 Online. ויש גם מסר שהיא מבקשת להעביר לעוד בנות: "אני לא פשעתי, אל תתנו לזה דגש".

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

לפני חודשיים הבחינה ל' בהודעה מהבהבת שהופיעה על מסך המחשב שלה. בהודעה הוזהרה מכך שהאיי פי של המחשב שלה, מחובר כעת למחשב נוסף. את אותה ההודעה היא קיבלה לאחר מספר דקות גם במכשיר הטלפון שלה, שלאחר מכן נדלק ונכבה מעצמו מספר פעמים. רק היום, היא מבינה בדיעבד, שמה שהיא ראתה הייתה השתלטות רחוקה על המחשב שלה שבעקבותיה נגנב גם הסרטון החושפני שהיא ובן זוגה לשעבר צילמו עבור עיניהם בלבד.

שלשום, כשקמה בבוקר והציצה בדף הפייסבוק שלה, נדהמה לגלות שהסרטון הועלה לעמוד. "רציתי להתאבד", משחזרת ל' את התחושות. "חשבתי לעצמי שאין טעם, אני לא יכולה יותר ללכת לשום מקום, לא ישנתי כל הלילה, בושות עם המשפחה של בן הזוג הנוכחי שלי, אבא שלי חולה, לא רוצה לעשות לו את זה".

"אני לא פשעתי, זה דבר טבעי"

"ניתן לראות בסרטון פרטים אישיים שמזהים אותי דרכם", מספרת ל' על התחושות הקשות של החשיפה הגדולה. "אולי אנשים יחשבו שאני עושה דברים בכוונה בגלל איך שאני נראית, אבל זה באמת הכי אישי".

ל' מציינת בביטחון מלא שאין שום דבר רע במה שהיא עשתה ומעבירה מסר לבנות שחוו או יחוו מקרים כאלו או דומים להם בעתיד: "עצרו שנייה, יש חיים אני לא פשעתי, זה דבר טבעי לקיים יחסי מין ורבים מאתנו עושים דברים כאלו בעידן של היום, אם תתנו לזה דגש אז זה יקבל כוח".

ל' עדיין מתקשה לעכל את גודל הסיפור. היא החליפה סיסמאות למחשב, קנתה מכשיר סלולרי חדש ומקווה שאנשים יפסיקו להפיץ הלאה את הסרטון. "מי שנכנס לסרטון, הוא פסיכי מבחינתי", היא מסכמת.

פניות לכתבת avivitm@ch2news.co.il