תיעוד: נהג האוטובוס צופה במשחק - ומסכן את הנוסעים

נוסעי קו 219 של חברת "קווים" נדהמו לגלות שנהג האוטובוס, שחשש לפספס את משחק רבע גמר אליפות אירופה בכדורגל, החליט לצפות בו תוך כדי הנסיעה. בסרטון שפורסם ב"קבוצת נייעסטאר" נראה הנהג צופה במשחק בטלפון הנייד שלו בעודו מונח על לוח השעונים. "קווים": הנהג זומן לחקירה במשטרה

במקום להתרכז בנהיגה - צפה במשחק הכדורגל: נהג אוטובוס של חברת "קווים" חשש לפספס את המשחק שהתקיים אתמול (שבת) במסגרת משחקי אליפות אירופה בכדורגל, וצפה בו בסמארטפון בעודו נוהג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון שצולם על ידי הנוסעים בקו 219 של החברה מבני ברק למודיעין עילית נראה מכשיר הטלפון הנייד של הנהג מונח על לוח השעונים באוטובוס. הסרטון שפורסם על ידי "נייעסטאר" מעלה כי הנהג חשש ככל הנראה להחמיץ את משחק הכדורגל שנערך אתמול בין גרמניה לאיטליה במסגרת משחקי היורו, וצפה בו באמצעות הטלפון בזמן הנסיעה.

העובדה כי הנהג נסע בכביש מהיר, לא מנעה ממנו להמשיך לצפות במשחק. הוא המשיך לנסוע באוטובוס מלא הנוסעים, כשמולו מונח הטלפון הנייד.

גורם בחברת "קווים" אמר כי בעקבות פרסום הסרטון בחדשות 2 Online, הנהג זומן לחקירה במשטרת ישראל על מנת לברר את ביצוע העבירה. מחברת קווים נמסר בתגובה כי "חברת קווים מתייחסת בכובד ראש לנושא בטיחות הנוסעים במהלך הנסיעה. אנו רואים בחומרה רבה את המקרה המדובר והנהג יוזמן לשימוע בהנהלת החברה".