אשתו של הפצוע: "אני כאן לצידך"

זמן קצר לאחר שהתברר כי איש כיתת הכוננות של קריית ארבע נדקר על ידי המחבל שרצח את הנערה הלל יפה אריאל, הוזעקה אשתו, מתנדבת מד"א, על מנת שתוכל ללוות אותו לבית החולים. "היא ניסתה להרגיע אותו באמבולנס", שחזרה פרמדיקית שסייעה בפינוי. "זה מאוד מחזק"

זירת הפיגוע, בקריית ארבע, היום

חבר כיתת הכוננות של קריית ארבע עדיין מאושפז במצב בינוני עד קשה בבית החולים הדסה עין כרם, לאחר שנדקר על ידי המחבל הפלסטיני שרצח את הנערה הלל יפה אריאל בשנתה. האיש, גבר כבן 30, הסתער יחד עם חבריו על המחבל וחיסל אותו. אשתו של הפצוע, אחות ומתנדבת במד"א, סייעה בפינויו לבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחר קבלת הדיווח במוקד מד"א על הפיגוע בקריית ארבע, הגיעה פרמדיקית מד"א דבורה אביעד במהרה לזירה. אביעד, שמכירה באופן אישי את איש כיתת הכוננות ואת רעייתו, עדכנה מיד את האישה וסיפרה לה כי בעלה נפצע בפיגוע.

אחרי שהצוות העניק לו טיפול רפואי, עבר האמבולנס סמוך לביתם של בני הזוג ואסף את אשתו של הפצוע. לאורך כל הדרך לבית החולים הדסה עין כרם ליוותה האישה את בעלה וניסתה להרגיע אותו. "היא אמרה לו שהיא פה לצדו", שיחזרה אביעד את המפגש הקשה והמרגש. "היא ניסתה להרגיע אותו כל הזמן".

הלל אריאל, על רקע זירת הרצח

לדברי אביעד, מדובר בסיטואציה לא פשוטה עבור מטפל, שנאלץ לצפות בקרוב משפחתו פצוע, כואב וסובל. "זה מאוד מחזק", אמרה הפרמדיקית. "אתה צריך לעשות סוויץ' ולהבין שאתה לא מטפל יותר, אתה כאן כדי ללוות ולחזק מישהו קרוב".

מיד עם הגעת הפצוע לבית החולים, ליוותה הרעיה את בעלה הישר למחלקת טיפול נמרץ. כעת היא שוהה לצד מיטתו בתפילה לרפואתו השלמה.