תיעוד: גלגל ניתק ממשאית – ועף על המאבטחת

תאונה קשה בכניסה לבית החולים רמב"ם בחיפה: משאית נסעה בסמוך לכניסה למתחם, כאשר לפתע ניתק אחד הגלגלים שלה ועף לכיוון מאבטחת שהוצבה במקום ופגע בה. היא נפצעה ופונתה לבית החולים במצב קל-בינוני. "הרגשתי מכה בגב ועפתי", שיחזרה המאבטחת

נסיעה שגרתית של משאית זבל הובילה היום (שני) לפגיעה קשה במאבטחת בבית החולים רמב"ם בחיפה. המשאית הייתה בתנועה כאשר לפתע אחד הגלגלים האחוריים שלה התנתק ממנה ללא התרעה ועף לכיוון המאבטחת בכניסה למתחם.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

לידור ושדי (25), הנמנית על צוות מערך האבטחה קריה הרפואית רמב"ם, איישה הבוקר את עמדת בידוק הרכבים באחת מכניסות החניון התת-קרקעי בבית החולים, הממוקמת בסמוך לכביש רחוב עפרון. בזמן שעצרה רכב לבידוק, לפני כניסתו לחניון, הרגישה חבטה חזקה בגבה ועפה קדימה, אל עבר הרכב.

במצלמות האבטחה של בית החולים נקלטה באותו הרגע סיטואציה בלתי רגילה: גלגל ענק שניתק ממשאית לאיסוף אשפה שעברה באותו הזמן ברחוב, השתחרר, תוך כדי הנסיעה, ועף בעוצמה אל עבר המאבטחת. מעוצמת המכה, הוטחה ושדי על הרכב ונחבטה. הרכב שעצר לבידוק המשיך למעשה לספוג את המכה, יחד עם הנהג שישב בו באותה העת.

ושדי פונתה מיידית אל מיון בית החולים ועברה סדרת בדיקות. היא סובלת מחבלות בחלקי גופה ומאושפזת במצב קל עד בינוני. נהג המכונית נמצא אף הוא במיון ביה"ח, לבירור מצבו.

לוושדי, שהיתה בשירותה הצבאי נהגת נגמ"שים, המפגש עם כלים כבדים הוא מצב רגיל, אך האירוע שהיה הבוקר תפס אותה לא מוכנה: "אני זוכרת שעמדתי ליד הרכב ופתאום שמעתי צפירה חזקה", היא משחזרת, "ברגע שהסתובבתי, קיבלתי מכה ועפתי. הייתי בהלם, אנשים התחילו להגיע ולעזור לי, רק עכשיו אני מתחילה להבין מה קרה. בצבא יש נוהל בדיקת נגמ"ש לפני הנסיעה ולאחריה. אם היו עושים זאת גם במשאית הזו, אני מאמינה שזה לא היה קורה".