"הילדים צעקו והורדו באמצע הדרך"

נהגי הסעות אמורים להיות אחראים על הילדים שמופקדים בידיהם, אלא שלא כך אירע במקרה הזה: א' ממבשרת ציון טוענת כי נהג של חברת הסעות "ברזני" באזור ירושלים והסביבה, הוריד את בנה בן ה-9 ואת חברו במרחק קילומטרים מהבית, בשיא החום וזאת לאחר ש"צעקו ברכב ההסעות". האם דורשת את פיטורי הנהג, בחברה הסתפקו בנזיפה

"ככה, להוריד ילדים באמצע הדרך?": א', תושבת מבשרת ציון, טוענת כי נהג של חברת הסעות "ברזני" באזור ירושלים והסביבה הוריד את בנה בן ה-9 ואת חברו במרחק של קילומטרים מהבית, בשיא החום, וזאת לאחר ש"צעקו ברכב ההסעות" - כך לדברי הנהג.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק  

"באמצע הדרך, הנהג, שאמור להיות המבוגר האחראי ומבלי שיקול דעת, הוריד אותם וזרק אותם ברחוב", היא מספרת לחדשות 2 Online. "תפקידו להוריד אותם בבטחה בבית, גם אם הם אכן צעקו או קיללו, מה שאין סיכוי שקרה", אומרת האם. "האחריות שלו היא להביא אותם הביתה ולא משנה מה קרה בדרך".

א' התקשרה לחברת ההסעות, שם הודו בפרטי המקרה והודיעו לה כי הנהג ננזף. כך נשמעה השיחה בין א' לבין נציגי החברה:

נציג החברה: "עשינו בירור"
האם: "עם מי עשית? עם הנהג? ושני הילדים בני ה-9 שקרנים?"
נציג החברה: "בואי תגידי לי למה נהג יוריד ילד ללא רשותו בקניון כשהוא יודע שאסור לו?"
האם: "ילדים ירדו בשיא החום, אם אני אספר לך את העלייה מהקניון עד הבית. אם הם חס וחלילה היו נדרסים, אתה מבין את ההשלכות של זה ואיזה דבר חמור הוא עשה?"
נציג החברה: "מה את רוצה שאני אעשה? שאני אפטר אותו? עשינו בירור עם הנהג, הסברתי שאמרנו לו שאסור לעשות את זה. הנהג טען שהילד רצה לרדת בקניון"

האם: "הילד שלי בא הביתה כולו רועד ובוכה. ילד לא משקר"
נציג החברה: "למה שנהג יוריד ילד בן 9 כל כך רחוק מהבית? זה שהם קיללו את יודעת? יש שם אחלה נהג, נהג פצצה. אם היה נהג בעייתי, הייתי אומר שהבעיה היא איתו".
האם: "אם אדם מקבל רישיון רכב ששם החומרה והנהלים הם הכי קשים ולא יודע שמה שהוא עשה לא בסדר, אז זו הבעיה"
נציג החברה: "אני לא אפטר את הנהג אם זה מה שאת רוצה שיקרה"

א' לא מסתפקת בנזיפה - ודורשת את פיטוריו המיידיים של הנהג: "נהג כזה שלקח החלטה כזו - אסור שימשיך להיות אחראי על ילדים. מה היה קורה אם היו מתעלפים מהחום בדרך?", היא שואלת. "הם הורדו שם ללא פלאפונים ובלי יכולת ליצור קשר איתנו. זו פשוט בושה וחרפה. שום סיבה שבעולם לא מצדיקה הורדה שלהם מהרכב מבלי שהגיעו ליעדם. מזל שהגיעו בשלום".

מחברת ההסעות "ברזני" לא נמסרה תגובה לידיעה.